סמדג'ה ברעננה. עובר צפונה (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
סמדג'ה ברעננה. עובר צפונה (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

שאול סמדג'ה, שוער הפועל רעננה בשנה שעברה, סגר היום (שלישי) את תנאיו בהפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית אחרי מו"מ שנמשך מספר ימים.

שאול סמדג'ה נשמע מאושר כשסיפר על הצטרפותו לקבוצה ל-ONE : "אני שמח וגאה להצטרף למועדון הכדורגל הפועל נצרת עילית. אני סופר את הימים ומחכה להתחיל לעבוד, אני מאוד מתרגש".

על המו"מ שנמשך כיומיים סיפר סמדג'ה: "היה לי מאוד כיף לדבר איתם. הם אנשים מאוד נחמדים. אני רוצה לציין את מנכ"ל המועדון אלי אלפסי שנתן לי הרגשה של בית. אני מרגיש כמו ילד עכשיו, ממש מתרגש".

השוער סיפר על מטרותיו ואמר: "כרגע החוזה הוא לעונה אחת. אני מקווה להגיע לתוצאות והישגים עם הקבוצה הזאת כמה שיותר מהר ואני מקווה שהרומן ימשך להרבה יותר משנה אחת, אבל בשביל זה צריך לעבוד קשה".

אלי אלפסי, מנכ"ל הפועל נצרת עילית נשמע מרוצה גם הוא כשאמר: "סמדג'ה הוא שוער עם המון ניסיון גם בליגה הלאומית, שם עשה את רוב שנותיו, וגם בליגת העל. במהלך המו"מ כשישבנו על הדברים גיליתי בחור ישר, הגון ורציני מאוד. מההיכרות שלי איתו בשנים האחרונות אני מאמין ויודע ששאול הוא שוער ברמה גבוהה מאוד. הוא יעזור להפועל נצרת עילית להגשים את המטרות שלה. בנוסף אני מאמין שהוא יעזור לקבוצה גם מבחינה חברתית וישמש דוגמא לצעירים שלנו. נשאר לי רק לאחל לו ולהפועל נצרת עילית המון בהצלחה".