זוהר חוגג (משמאל). מאמין בקבוצתו (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
זוהר חוגג (משמאל). מאמין בקבוצתו (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

עירוני ניר רמה"ש תנסה לחזור למקום הראשון בליגה הלאומית, על חשבונה של הפועל כפ"ס, כאשר תארח את עירוני בת-ים (18:00) באצטדיון גרונדמן. למרות ששחקניו של מומי זפרן לא מנוצחים בששת המשחקים האחרונים, הכושר של רמה"ש בירידה לאחרונה ומתוך אותם שישה משחקים, שלושה הסתיימו בתוצאת תיקו.

במפגש שייערך במסגרת המחזור ה-27, תנסה עירוני בת-ים, שניצחה משחק אחד מה-17 האחרונים, להגדיל את המרחק שלה מהקו האדום, שעומד כרגע על חמש נקודות.

קשרה של בת-ים, זוהר חוגג, אמר לקראת המשחק: “יודעים שאנחנו באים למשחק קשה. רמה"ש קבוצה שמתיימרת לעלות ליגה והטבלה לא משקרת, רמה"ש בעונה מצויינת. למרות זאת אנחנו חייבים לעשות את העבודה שלנו ולקחת נקודות. הדבר החשוב מבחינתנו זה להשאיר את בת-ים בליגה ולנסות לפחות להגיע למשחקי הפליאוף האמצעי, גם אם הכיוון של הקבוצה הוא כרגע לפלייאוף התחתון".

בת-ים חוגגת (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בת-ים חוגגים. כבר שכחו מהו ניצחון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

חוגג מאמין שלמזל הרע של הקבוצה יש חלק גדול במיקומה בטבלה ומאמין שהמשחק הקרוב טומן בחובו סנסציה: “אנחנו שומרים על ביטחון למרות התקופה הקשה. הפסדנו הרבה נקודות העונה ממקרים הזויים ומצבים נייחים וכנראה שהיינו צריכים להיות עם עוד כמה נקודות, שהיו נותנו לנו מרווח ביטחון. אין מה לעשות, זה כדורגל ואני מאמין שדווקא נגד רמה"ש נצא לדרך חדשה ונעשה את הפתעת המחזור".

בשני משחקים נוספים, תארח הפועל ראשל"צ את בית"ר/שמשון באצטדיון הברפלד, במקביל למשחק בין רמה"ש ובת-ים, בעוד שבמפגש תחתית תארח הכח עמידר ר"ג את אחווה עראבה בווינטר (17:00) ותנסה להרחיק עצמה מעירוני ג'ת אלהלי, שמתחת לקו האדום עם שתי נקודות פחות.