איציק עובדיה. יקווה להמשיך באותה הדרך (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
איציק עובדיה. יקווה להמשיך באותה הדרך (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

יומיים לאחר שאייל לחמן התפטר מתפקידו כמאמן הפועל רעננה מהליגה הלאומית ויממה אחרי הסערה הגדולה שעורר המאמן העוזב שתקף חלק משחקניו, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, הנהלת המועדון מינתה היום (שלישי) את איציק עובדיה למאמן החדש של הקבוצה לשנתיים הבאות.

מבין רשימת המועמדים לתפקיד המאמן שכללה את בני טבק, אורי מלמיאן ואיציק עובדיה, בחרו קברניטי המועדון באחרון מתוך הטענה כי הוא מתאים כמו כפפה ליד למטרות הקבוצה, המתרכזות בעיקר בקידומם של שחקני נוער צעירים.

עובדיה יערוך את אימון הבכורה הראשון שלו היום בשעה 17:00, וידון עם הנהלת הקבוצה לגבי חיזוק על ידי הבאת שחקני רכש בימים הקרובים.

איציק עובדיה אמר ל-ONE מיד לאחר חתימתו: "אני שמח להצטרף להפועל רעננה, נקבע את היעדים במהלך השבועות הקרובים. המטרה העיקרית היא קידום של שחקנים צעירים במקביל להצגת כדורגל אטרקטיבי ותוצאות טובות. אין ספק שנעשתה עבודה מצוינת עד עכשיו ואעשה כמיטב יכולתי להצלחת המועדון".

לחמן (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
לחמן (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

מהנהלת הפועל רעננה נמסר כי: "איציק היה הבחירה הסופית שלנו כי הוא המתאים ביותר. אנחנו מאמינים כי הוא ימשיך ואף ישדרג את דרכו של אייל לחמן בקידום שחקני נוער ביתיים ויתרכז בבניית תשתית חזקה למועדון".

ביום שישי הקרוב צפויה לעובדיה המשוכה הראשונה והלא פשוטה, כשקבוצתו תתארח בווינטר ותפגוש את הפועל ר"ג במסגרת המחזור ה-4 של הליגה הלאומית.