שרון גורמזנו. יעצור את הפועל רעננה? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שרון גורמזנו. יעצור את הפועל רעננה? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ניצחון אחד מתשעת המשחקים האחרונים. זהו מאזנה הדל של בית"ר תל אביב/רמלה שתנסה למצוא נקודות אשר יעלו אותה מעל הקו האדום מול הפועל רעננה הערב (שבת) מול הפועל רעננה בשכונת התקווה ב-19:30.

נראה כי הבעיה המרכזית בקבוצתו של ארז בנודיס הינה שאף חלק ממערך הקבוצה לא מספק את הסחורה באופן משמעותי. הקבוצה אינה קבוצת ההגנה או ההתקפה הגרועה ביותר בליגה הלאומית, אלא בכל פעם היא מתגלה בחולשה אחרת.

נבו מזרחי ששמו קושר להפועל ראשון לציון הגיע בסופו של דבר לת"א/רמלה ממ.ס. אשדוד והצטרף לחוליה התקפית הכוללת גם את שרון גורמזנו ומתן לוטטי. מולם תעמוד רעננה שלא הפסידה כבר למעלה מחודשיים.

לאחר קשיים התקפיים בפתיחת העונה, השתפרו האדומים וכעת יחס השערים שלהם הוא השלישי בטיבו בליגה. לא מן הנמנע כי בזמן הקרוב תשנה הפועל רעננה את פניה בצורה משמעותית, וקיימים סיכויים גבוהים ששלומי אביסידריס יחזור לליגת העל ויחתום בבני יהודה, בזמן שמוחמד פודי יחבור למאמן שהביא אותו מהפועל אסי גלבוע לרעננה, אייל לחמן.

נבו מזרחי. הצטרף לבית&"ר תל אביב/רמלה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
נבו מזרחי. הצטרף לבית&"ר תל אביב/רמלה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

הכובש המצטיין של בית"ר ת"א/רמלה, שרון גורמזנו, סיפר: “נכנסנו לכדור שלג שקשה לעצור. אין לנו ברירה אלא להתמודד עם המצב שבו אנחנו קבוצת תחתית לכל דבר. ברמת העקרון יש לנו סגל מהטובים בליגה, אבל לא הולך לנו. אנחנו מקווים שבשנה החדשה נתחיל לרוץ קדימה, על אף שאנחנו משחקים מול הקבוצה בכושר הטוב ביותר בליגה, אבל גם את זה אפשר לעצור".

עוד קודם לכן ב-18:00, סוגרת הטבלה, הפועל הרצליה, תארח את הכח עמידר רמת גן. ההרצליינים אכזבו בדרבי במחזור שעבר בו היו רחוקים מאוד מלנצח את היריבה העירונית בזמן שהרמת-גנים המשיכו בצניחתם בטבלת הליגה הלאומית.