(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
שביט יעלה עם הקבוצה לליגת העל? (סוכנות ג'יני)
שביט יעלה עם הקבוצה לליגת העל? (סוכנות ג'יני) | צילום: ספורט 5

"חגגנו שלוש פעמים עלייה בתוך שבוע", התלוצצו בבני סכנין בעקבות ריבוי החגיגות, שהחלו בניצחון על הפועל ראשון לציון. לאחר ה-0:3 אמש (חמישי) על הפועל רמת השרון, השחקנים חגגו עם האוהדים ברחבת העירייה על רקע מטח זיקוקים.

וכעת ליום שאחרי. הנהלת סכנין צפויה להתכנס על מנת להכריע בסוגיית המאמן לעונה הבאה. אלדד שביט הרשום על ההישג האדיר זוכה לתמיכה כמעט מוחלטת, אך טרם קיבל הצעת חוזה רשמית. מלבד העלייה, בני סכנין יכולה לסמן וי נוסף לאחר שסיימה כהגנה הטובה בליגה (32 ספיגות). זאת הפעם השלישית שהקבוצות של שביט מתהדרות בהישג הזה אחרי הפועל נצרת עילית ועירוני נשר.

כמו כן, בהנהלה כבר סימנו את הרכש הראשון לעונה הבאה - מוחמד אבו פאני. הקשר בן ה-22, ששב למכבי חיפה אחרי שהושאל במשך שנתיים להפועל חדרה ירצה לפלס את דרכו להרכב הירוקים.

הקשר, שרשם עונה טובה זוכה להערכה רבה בסכנין, שמוכנה להציע לו סכום גבוה ממה שהרוויח בחדרה. במועדון מפנטזים על קישור דינמי שיכלול את קשר חיפה, איהאב גנאיים (שמסיים חוזה) ועטאא ג'אבר.

בנוסף, בסכנין ישבו עם מהראן ראדי שסיים את חוזהו לאחר שנתיים. ראדי שחגג השבוע את יום הולדתו ה-38 טרם החליט אם בכוונתו להמשיך ובאיזו קבוצה. במועדון מתכוונים להציע לו חוזה אם יסכים לקצץ או לחילופין תפקיד מקצועי אם ירצה לתלות את הנעליים.

בחזרה למשחק, במועדון היו מרוצים מכך שחתמו את העונה בהופעה משכנעת מאוד. השוער המחליף, תומר הרן, ניצל את ההזדמנות שקיבל ושמר על שער נקי. הוא צפוי להמשיך לעונה רביעית אם לא יקבל הצעה לשמש כשוער ראשון בלאומית.