(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
רוצ'ט יגיע ללאומית? (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
רוצ'ט יגיע ללאומית? (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

איסמעיל עאמר סיים את תפקידו כמאמן הפועל א.א. פאחם מהליגה הלאומית. כך סוכם בפגישה היום (חמישי) בינו ובין אחמד אבולעם יו"ר המועדון. עאמר, שסיים את העונה במקום התשיעי, היה המאמן הרביעי העונה של הקבוצה וקדמו לו שמעון הדרי, ניר ברקוביץ ונועם שוהם. כעת, אופיר חיים הוא האופציה המועדפת על א.א. פאחם. בנוסף, הוגשה הצעה לקשר הפועל כפ"ס אדריאן רוצ'ט, כשגם סולומון דניאל מהפועל חדרה מעורר עניין במועדון.

לקבוצה נותר על הנייר עוד משחק השלמה אחד מול בני לוד שנמצאת בימים אלה בבידוד. אם המשחק יתקיים, על הקווים כבר אמור לעמוד מאמן חדש שידריך את הקבוצה גם בעונה הקרובה. אם זה לא יקרה עדיין לא ברור מי ידריך את הקבוצה כאשר תהיה לכך השפעה ישירה על מאבק הירידה בין לוד להפועל עפולה.

שלומי דורה מאמן הפועל עפולה היה אחת מהאופציות החדשות, אבל במועדון לא מעוניינים להמתין עד לסיום דרכה העונה של עפולה. כמו כן, הוא גם מחזיק בחוזה במועדון לעונה הבאה.

קברניטי המועדון יפגשו גם עם אורי גוטמן, כשגם שמו של אמיר נוסבאום עלה. בקרבת ראש העירייה היה גם מי שהעלה את שמו של אבי סבג, שאימן א.א.פאחם לפני כעשר שנים כאשר המטרה במועדון היא מאבק על עלייה לליגת העל.