אפשר לומר שהפועל חיפה סיימה את העונה. הקבוצה של ניצן שירזי הפסידה הערב (רביעי) ברבע גמר גביע המדינה 3:1 למכבי חיפה בדרבי העירוני ולא תיסע לאצטדיון ר"ג לחצי הגמר היוקרתי.

עדן בן בסט כבש אמנם ראשון בפנדל שלא היה, אבל עידן ורד וליאור רפאלוב עם צמד, עשו את ההבדל בין הקבוצות ודאגו להפוך את התוצאה. כעת כל מה שנותר להפועל חיפה הוא שלושה משחקים בפלייאוף האמצעי שלא יקבעו דבר ואז הם יוכלו ללכת בשקט לים.

מאמן האדומים, ניצן שירזי, אמר בסיום המשחק: "כנראה שלהוביל 0:1 על מכבי חיפה זה לא מספיק. ירדנו במצב רוח ירוד למחצית".

"התחלנו את החצי השני טוב, אבל הגול הוריד אותנו. לפעמים אתה נותן 100 אחוז וזה לא מספיק. זה מה שהשחקנים שלי עשו", הסביר שירזי. "כולם באו ונתנו משחק טוב. החלק העצוב במשחק הוא שנגמרה העונה כבר עכשיו. אנחנו יורדים מנוצחים, אבל בראש מורם. גם בגלל שהפסדנו לקבוצה טובה מאוד וגם מכיוון שהשלד הוא טוב".

"רצינו לסיים בפלייאוף העליון ולהעפיל לחצי הגמר", הודה שירזי. "אבל אין לבכות על חלב שנשפך. נתנו את המקסימום מול מכבי חיפה וזה לא הספיק לצערי. זה לא המקום לבדוק איפה אנחנו צריכים להתחזק עכשיו. אנחנו צריכים לשמור את מרבית הסגל ובראשם את עדן בן בסט".

ניצן שירזי המאוכזב בסיום המשחק (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניצן שירזי המאוכזב בסיום המשחק (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הבעלים של יואב כץ הסביר בסיום: "היה משחק טוב. המחצית הראשונה היתה מצוינת, אבל מחצית השניה פחות. היתה חגיגה של כדורגל והרבה זמן לא היה מצב כזה בעיר. אני מקווה שההפרשים יצטמצמו בשנה הבאה. זה לא מאכזב אנחנו לומדים. נקווה שבשנה הבאה אחת תיקח גביע ואחת אליפות".