ממשיך בעבודה בנבחרת הנוער. אוחנה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ממשיך בעבודה בנבחרת הנוער. אוחנה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אלי אוחנה חוזר לנבחרת הנוער. כך נקבע הערב (ראשון) לאחר פגישה בין מנכ"ל ההתאחדות רותם קמר למאמן, שפרש ממפלגת "הבית היהודי", יומיים בלבד אחרי שהצטרף לשורותיה כמשוריין מטעמו של יו"ר המפלגה נפתלי בנט. יו"ר ההתאחדות עופר עיני קיבל את המלצתו של המנכ"ל קמר בתום הפגישה. אוחנה ימשיך כמאמן נבחרת הנוער עד תום החוזה שלו ביוני 2016. מההתאחדות נמסר כי אם אוחנה יעזוב את התפקיד לפני תום החוזה הוא יפצה את הארגון בסכום שנקבע מראש.

לאחר שפרש מהבית היהודי, בשל הסערה הציבורית שנגרמה עקב שיריונו, אוחנה עדכן את עופר עיני ובישר לו כי הוא מעוניין להמשיך בנבחרת הנוער, אותה הוביל ב-2014 להופעה היסטורית באליפות אירופה לנוער עד גיל 19 (ושנייה בסך הכל באליפויות אירופה לנוער, שבעבר היו עד גיל 18).

"אני רוצה להודות ליו"ר ההתאחדות, עופר עיני, ולמנכ"ל ההתאחדות, רותם קמר, על האמון שנתנו בי ועל כך שהיו הוגנים", אמר אלי אוחנה בהודעה לתקשורת, "רציתי לתרום לחברה הישראלית גם בשדה הפוליטי, אך בנסיבות שנוצרו ובשיח התקשורתי שהתפתח מרגע ההודעה, החלטתי לוותר על המסע הזה. אני ממשיך בנבחרת עם מוטיבציה גדולה והמון אהבה. טוב לי בהתאחדות ובנבחרת הנוער, יש עוד עבודה רבה לטובת עתיד הכדורגל שלנו".
 
עופר עיני הוסיף: "ההתאחדות לכדורגל הייתה ועדיין מרוצה מתפקודו של אוחנה כמאמן נבחרת הנוער, ורואה חשיבות רבה בכך שאחד משחקני העבר הגדולים של הכדורגל הישראלי עובד עם דור העתיד שלנו. לא הייתה לי כל כוונה להשתמש בפרידה של שלושה ימים כתירוץ לכך שלא לאפשר לאוחנה להמשיך. אין לי ספק לגבי המחויבות שלו ואני רוצה לאחל לו בהזדמנות הזאת שוב הצלחה בתפקיד".