במכבי חיפה מתקשים לזכור תמונה כזו כפי שעולה בימים אלה מסגל הקבוצה. נכון להיום יש בסגל לא פחות מ-26 שחקנים שכל אחד מהם יכול להיות פוטנציאל לשחק בליגת העל. לאלה יש להוסיף עוד שלושה שחקנים.

שניים מהם מתאמנים עם הסגל, שי מימון שמסומן לעזוב וערן רוזנבאום שהתאושש לאחרונה בפציעה בכתף, ויוריצה בולייאט שמתאושש מפציעה ולא יכול לשחק, אך אמור לחזור לעניינים תוך חודש ימים.

לאורך שנים הסגל של הקבוצה הבוגרת עמד בממוצע על 24 שחקנים כולל הצעירים שבחבורה שעלו מקבוצת הנוער. השנה יש 26 שחוקנים, מצב איתו יצטרך אלישע לוי להתמודד. כבר במשחק הליגה הקרוב מול אשדוד יהיה מעניין לדעת מי מבין השחקנים ימצא את עצמו מחוץ לסגל.

אלישע החליט להפחית את העומס ונתן לחניכיו יום מנוחה. מחר הקבוצה תחזור להתאמן עם שחקני הנבחרות השונות. בחיפה ציינו את יכולתו הטובה של המגן טאלב טוואטחה שהיה בין הטובים בנבחרת. גם אייל גולסה קיבל דקות משחק ונראה שהתאושש מהפציעה מהמפשעה.

אלישע ודרסיליה. "את מי נשאיר ביציע?" (יוסי ציפקיס) (öéìåí: מערכת ONE)
אלישע ודרסיליה. "את מי נשאיר ביציע?" (יוסי ציפקיס) | öéìåí: מערכת ONE

מכבי חיפה תצא למשחק מול אשדוד במטרה ברורה לחזור עם שלוש נקודות ולהתחיל בראש נקי את הכנות לליגה האירופית שתיפתח ביום חמישי מול לרנקה בקרית אליעזר. מכירת המנוי המשולב לשלות המשחקים ממשיכה לתפוס תאוצה ועד היום נמכרו כשלושת אלפים מנויים. עד הערב, תתקיים המכירה לבעלי מנויים ולאחר מכן תיפתח המכירה לשאר האוהדים.