אלי גוטמן. יצא נגד הבעלים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אלי גוטמן. יצא נגד הבעלים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

למאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן הגיעו מים עד נפש. מזה זמן רב היחסים העכורים בין הבעלים של הקבוצה, מוני הראל ואלי טביב מקשים על תיפקוד הקבוצה ומטילים צל כבד על עתידה של הדאבליסטית.

בהתבטאות חריפה לאחר ה-1:4 מול הפועל עכו, יצא גוטמן נגד המתרחש בהנהלת קבוצתו, "הגיע הזמן שלי כמאמן הקבוצה לבוא לבעלים ולהגיד להם: 'מספיק עם התקוטטות הזאת, היא לא מוסיפה מאומה לאיש'. הפועל תל אביב זקוקה כיום לבעלים שלא חייבים להיות חברים אחד של השני אבל הם צריכים לכבד את המעמד שלהם ולהתאחד לטובת המועדון בכדי לתת לנו את הרוח הגבית עד חודש מאי, אז כל אחד יעשה את חשבון הנפש שלו ויחליט לאן הדרך שלו. הגיע הזמן להפסיק עם זה ואני מקווה שהפנייה שלי תעשה את שלה".

על השאלה אם ימשיך בעונה הבאה אמר: “אני ממשיך להכין את הקבוצה מדי שבת ועם כל הספקולציות האלה אני בא ואומר שקודם כל חשוב שהבעלים יגידו מי מהם ימשיך בעונה הבאה והלוואי והם ימשיכו יחד. אם זה יקרה יהיה אפשר לדבר על העונה הבאה".

על המשחק עצמו אמר גוטמן: "בשיחת קבוצה אמרתי לשחקנים שבחודש מאי אף אחד לא יאמר שהפסדנו את האליפות כי הבעלים לא הסתדרו אחד עם השני. השחקנים שיחקו לפרקים כדורגל טוב, עם מכנה משותף של הרבה נחישות, כל הכבוד להם".

קשרה של הפועל תל אביב, גילי ורמוט אמר לאחר המשחק: "כשאנחנו עולים על הדשא, אנחנו מתנתקים. מה שקורה מסביב לא קשור לכדורגל, אנחנו לא מרגישים את זה באימונים. זה אף פעם לא יהווה תירוץ, עלינו חדים, שמח שעשינו את זה חד וחלק".

עוזר מאמן הפועל תל אביב, יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "אני ואלי עושים עבודה טובה. שהאוהדים ישירו לנו בסוף העונה זה מה שחשוב. מבחינת הרמה אנחנו קצת פחות טובים מהתקופה של הצ'מפיונס, יש לנו ציפיות מהקבוצה לרמה יותר טובה, אבל סך הכל זה מספק"

גוטמן: מספיק עם ההתקוטטות

אלי כהן: "הסוד שלנו הוא בדברים הקטנים"
מאמנה של הפועל עכו, אלי כהן שלמרות ההפסד רושם עונה טובה עם קבוצתו אמר לאחר המשחק: "אני מסתכל על הליגה וחושב שעכו ברמה של 10-11 קבוצות, הסוד הוא בדברים הקטנים, ההתלהבות, הרעב. השחקנים באים לעבוד קשה בכל אימון, אלו הדברים הקטנים שהופכים את הקבוצה לשמחה, למרות שהפסדנו, קשה לבוא בטענות לשחקנים.

על ההתפרצות של היו"ר ציון וייצמן נגדו אמר כהן: "הסיפור הזה מאחוריי. זו היתה תקרית מצערת, אבל ליבנו את זה בצורה הכי טובה, אנחנו עובדים בצורה טובה כעת".

אלי כהן.  (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אלי כהן. (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

שחקנה של עכו, שמעון הרוש הוסיף: "מהתחלה הפועל היו טובים יותר, מאכזב שלא היינו יריבים שקולים".