יאיא פטי. יימכר בחצי מיליון דולר לפחות (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יאיא פטי. יימכר בחצי מיליון דולר לפחות (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הנהלת בני סכנין, שנמצאת במצוקה כספית לא קלה, קיבלה היום (רביעי) החלטה עקרונית למכור את הבלם יאיא פטי, וזאת לאחר שהמגן מהראן אבו ריא כבר חתם בקרית שמונה. בהנהלת בני סכנין אישרו ל-ONE את הידיעה.

ההחלטה נובעת מהרצון להכניס כסף לקופת הדלילה של הקבוצה. בק"ש הופתעו מאוד לשמוע כי נושא המשא ומתן דלף החוצה, ואישרו שמתקיימים מגיעים בין הצדדים. כאמור, עד הצהריים כבר סיכם השחקן את תנאיו וחתם בקבוצה מהצפון, שסיימה את העונה במקום החמישי.

אבו ריא היה מבוקש על ידי מכבי חיפה בעונה החולפת, אך בסופו של דבר נשארו הירוקים עם פיטר מסיללה וטאלב טוואטחה ולא צירפו את השחקן.

יאיא פטי עשוי לעבור לאחת הקבוצות בארץ או בחו"ל עבור סכום של לפחות חצי מיליון דולר. הבלם אמר על ההחלטה למכור אותו: "אני מקווה שהדברים ייסגרו באשדוד. סכנין היתה בשבילי משפחה ואני רוצה להתקדם לקבוצה שיש לה שאיפות להגיע לאירופה".

בקבוצה מקווים לקבל סכומי כסף שיקלו על חיזוק הקבוצה. למאמן שלומי דורה רשימה לא קצרה של שחקנים שמועמדים להצטרף. בין השמות נמצאים אחמד סבע, סרג' איילי, ערן לוי וגם המגן רן קוז'וק. מי שנמצא על סף סיכום בקבוצה הוא מהראן ראדי ששיחק בהפועל עכו.

מהארן ראדי עצמו אמר ל-ONE בנושא: "יש לי מספר קבוצות, איתן אני מנהל מו"מ, כולל סכנין. רק בימים הקרובים אקבל את ההחלטה הטובה ביותר, היכן לעבור לשחק".

אבו ריא: &"יודע למה אני מסוגל&" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבו ריא עם האוהדים. במשא ומתן עם ק&"ש (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE
שלומי דורה. הכין רשימת שחקנים לחיזוק (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה. הכין רשימת שחקנים לחיזוק (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה תפתח בעוד כחודש את האימונים ומאוחר יותר תצא למחנה אימונים, שם תקיים מספר משחקי הכנה. עד אז, מקווים בסכנין שהעירייה תעביר את הסכומים שהיא הבטיחה. בשלב זה הקפיאה העירייה 550 אלף ש"ח בעקבות העיקול ממס הכנסה.