דנסו. יקווה להרשים את ניסן יחזקאל יותר מאת עטר (צילום: מערכת ONE)
דנסו. יקווה להרשים את ניסן יחזקאל יותר מאת עטר | צילום: מערכת ONE

בהפועל ראשל"צ מנסים עדיין לעכל את התבוסה הקשה שספגה הקבוצה לפני יומיים בנתניה (6:2) ולאחר היום החופשי שקיבלו, השחקנים יתכנסו היום (שלישי) ויחלו בהכנות ל"משחק העונה" כפי שהוגדר על ידי רבים מאנשי הקבוצה, בשבת הקרובה (19:00) מול הפועל פ"ת באיצטדיון הברפלד.

במועדון מעיר היין שוקדים גם על נסיונות לחיזוק הקבוצה ולאחר שהזר מחוף השנהב, סינדו דוסו, קרע את הרצועה הצולבת וסיים למעשה את העונה, מחפשים לו כעת מחליף בטווח הזמן המיידי, כשכבר היום יצטרף לאימונים החלוץ ההולנדי ממוצא גנאי, אריקסון דנסו.

דנסו, אשר מיוצג על ידי סוכן השחקנים, העו"ד עידן כסיף, התאמן בשבועיים האחרונים במדי מכבי נתניה והציג יכולת לא רעה אולם המאמן, ראובן עטר, החליט בסופו של דבר לפנות לחיפושים אחר חלוץ אחר ואולי דנסו מתאים יותר למידותיה של ראשל"צ.

הוא ינסה להרשים בימים הקרובים באימונים את הצוות המקצועי בראשותם של ניסן יחזקאל ועוזרו, שרון מימר, ובמידה ויתאים הוא יצורף לקבוצה.

במשחק הקריטי בשבת הקרובה מול היריבה ממלאבס יחסר יחזקאל את הקשר האחורי, דור הלוי, שהורחק לקראת סיום התבוסה בנתניה ואת מקומו צפוי למלא איתי אלקסלסי, שהתאושש מהקרע בשריר המפשעה ושב כבר בשבוע שעבר לאימונים מלאים.

היום צפוי לשוב לאימונים גם הקשר, הילאל מוסא, שלא נכלל בסגל למשחק באיצטדיון הקופסא, זאת בשל פציעה שנגרמה ברגלו באחד האימונים לקראת סוף השבוע, בגינה הוא לא יכול היה לנעול את נעלי הכדורגל ולהתאמן באופן סדיר.

הילאל מוסא בדרך החוצה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
הילאל מוסא בדרך החוצה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE