יוסי אבוקסיס ופדרו גלבאן מתכוננים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
יוסי אבוקסיס ופדרו גלבאן מתכוננים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"הדרבי הכתום" של ליגת העל ישוחק הערב (ראשון) ב-19:30, אז תארח בני יהודה את הפועל ראשון לציון.

מאמן בני יהודה, יוסי אבוקסיס, שוחח עם חניכיו בסיום האימון המסכם ואמר להם: "אוי ואבוי לשחקן שלא יבוא מוכן. צריך לכבד את היריבה, צפוי משחק לא קל. צריך לסגור את אסי בלדוט, תיזהרו ותהיו עירניים".

אבוקסיס תירגל בהרכב את הקשר פדרו גלבאן שלא ערך אימון מלא ורק רץ סביב המגרש. הארגנטיני צפוי לקבל זריקה, לעבור מבחן כשירות ולפתוח בהרכב. אם לא יהיה כשיר, הקשר אמיר עגיוב צפוי להחליפו. המגן עוז ראלי והקשר קסטוטיס איבסקיביצ'יוס ייעדרו בשל צהובים.

המגן איציק עזוז התייחס למשחק ואמר: "אנחנו מצפים למשחק לא קל בכלל, נגד קבוצה מסוכנת שצריכה את הנקודות במאבקיה בתחתית. אנחנו צריכים לבוא מוכנים מול הקהל שלנו. בבית שלנו ניתן 100 אחוז ואני חושב שננצח".

הרכב משוער: דלה אינוגבה, איציק עזוז, גל כהן, דן מורי, כפיר אדרי, שלו מנשה, חסן אבו זייד, ננאד מרינקוביץ', ישראל זגורי, פדרו גלבאן (אמיר עגיוב) ודינו אנדלובו. 
 

איציק עזוז ודן מורי (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
איציק עזוז ודן מורי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הלוי: "רואים רק את טובת הקבוצה". אוהד כהן עדיין בספק
בצד השני, בהפועל ראשון לציון מאמינים שאפשר להשיג ניצחון במשחק החוץ הקשה. המאמן ניסן יחזקאל הקרין לחניכיו מצבים של בני יהודה במשחק מול הפועל עכו ואמר להם: "תאמינו, תשחקו מסודר ואפשר לחזור עם שלוש נקודות. במיוחד שבמשחק הקודם נגד בני יהודה לא היינו נחותים בכלל".
 
הבלם דור הלוי שערך אימון מלא וצפוי לפתוח (אם לא, אלביס מסיץ' יחליפו), התייחס למשחק: "אנחנו לא מתרכזים ביריבה אלא רק בעצמנו. אנו רואים לנגד העיניים שלנו את טובת הקבוצה שלנו וההצלחה שלנו ואנחנו הולכים להביא שלוש נקודות".
 
הלוי הוסיף: "אחרי 19 מחזורים שבהם השגנו רק ניצחון אחד, אנו לא רואים שום דבר חוץ מלחזור עם שלוש נקודות. לדעתי היינו יותר טובים מבני יהודה במשחק הקודם וזה דבר שנתן לנו הרבה ביטחון".

אוהד כהן וניסן יחזקאל (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אוהד כהן וניסן יחזקאל (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מבחינת פצועים, השוער אוהד כהן עדיין בספק. כהן ערך אימון ריצה בלבד. עם זאת בקבוצה מקווים שלבסוף הוא יעמוד לרשותם במשחק, אם לא, אבירן דלל יחליפו.

הרכב משוער: אוהד כהן (אבירן דלל), גיא אבנד, גל ספיר, דור הלוי (אלביס מסיץ'), עמירן שקלים, איתי אלקסלסי, גיא משפתי, ליאור ברטקובסקי, דייויד גומז, אסי בלדוט וגיאורגי אובסינקוב.