בצל סאגת הבעלות הבלתי נגמרת, ולפני פגישת הגישור בין מוני הראל לאלי טביב ביום חמישי, תפתח הערב (שלישי, 18:30) הפועל ת"א את עונת 2011/2012 עם אימון הבכורה במתחם חודורוב, אליו צפויים להגיע רבים מאוהדי הקבוצה בכדי למחות נגד מה שהגדירו כ"קיפאון ניהולי".

קשר הקבוצה, שי אבוטבול, החליט בסופו של דבר לא להגיע לאימון הקבוצה לאחר שהתייעץ עם עורך דינו, מורן מאירי. אבוטבול סירב להגיב לנושא ומעדיף לשמור על שקט, אבל חבריו לקבוצה ששוחחו עימו סיפרו כי הקשר מאוכזב מהיחס אליו.

לחבריו אמר אבוטבול: "שלושה חודשים הבטיחו לי שישבו איתי ולא קרה כלום. אני לא שחקן מהנוער ולא מגיע לי היחס הזה".

עם זאת, הפועל השלימה היום (שלישי) את ההחתמה הראשונה שלה, כאשר מחמוד עבאס חתם רשמית לארבע עונות באמצעות סוכנו, שחר גרינברג בתום פגישה עם חבר הדיקרטוריון, דורון אוסידון. עבאס ירוויח כ-100 אלף דולרים לעונה.

שי אבוטבול. לא הגיע לאימון (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
שי אבוטבול. יחרים את אימון האדומים (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

בגזרת השוער, אדוארדו לובוס, שסגר בקבוצה עוד בשבוע שעבר, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, טרם נרשמה התפתחות. האדומים היו אמורים לשלוח לצ'יליאני דרך סוכנו, בנדי ארויו, את טיוטת החוזה המעודכנת עם פרטי הסכם השכר בגובה 220 אלף דולר לעונה הראשונה עם אופציה לעונה נוספת בעלות שכר של 240 אלף דולר, אולם טרם עשו זאת.

בהפועל הסבירו כי מדובר בבעיה טכנית שנמצאת בטיפול, אולם לובוס, שבכל מקרה לא יגיע לאימון הבכורה של האדומים, עשוי שלא לחכות לאדומים מעבר לסוף היום. בתקשורת הצ'יליאנית מדווחים כי קבוצתו האחרונה, יוניון אספניולה, מעוניינת להאריך את חוזהו ומוכנה להשוות כל הצעה שקיבל.

דרור קשטן. יעביר את אימון הבכורה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן. יעביר את אימון הבכורה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הקבוצה בעונה שעברה, בן שהר, ביקש לשמור על כושר עם האדומים, ודורון אוסידון הבהיר לו כי מבחינת ההנהלה יאפשרו לו להתאמן, אך הוא צריך לקבל גם את אישורו של דרור קשטן. שהר לא אמור להגיע לאימון הראשון של האדומים.

הפנים החדשות/ישנות בקבוצה יהיו בעיקר של הצוות המקצועי בראשותו של קשטן, שהביא איתו את מאמן השוערים, יום טוב טליאס, והסקאוט, יעקב הילל. מאמן הכושר, רון ציבלין, ימשיך בקבוצה.

רון ציבלין. ימשיך להריץ את האדומים (צילום: מערכת ONE)
רון ציבלין. ימשיך להריץ את האדומים | צילום: מערכת ONE

השחקנים שהושאלו בעונה שעברה, ליאור בקשי, רועי גורדנה, יהודה חוטה ואיתי אלקסלסי, יגיעו גם הם למתחם חודורוב, וקשטן יהיה זה שיכריע בנוגע לעתידם.