אלי כהן. עכו מתחזקת (שי לוי)
אלי כהן. עכו מתחזקת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

החלוץ הניגרי, עמנואל אוצ'וקה סיכם בהפועל עכו ואמור להיות אחד מהזרים של הקבוצה בעונה הקרובה.מדובר בחלוץ ששיחק בשנה החולפת בקבוצה הסינגפורית, גומבק יונייטד, בשורותיה כבש 22 שערים.

היום, במהלך משחק אימון מול נצרת עילית מהליגה הלאומית (0:2 לעכו) אוצ'וקה כבש שער מרהיב שגם היה שער הניצחון מבעיטה מ-25 מטרים. החלוץ הניגרי שהגיע בעזרת סוכן השחקנים, קובי סגל מצטרף לזר לואיס זומה, ששיחק בקבוצה בשנה שעברה.

את השער הראשון לזכות עכו, כבש הרכש החדש, סינטאהו סולליך, כבר בדקה השישית. במהלך המשחק, המאמן אלי כהן בחן שני שחקנים נוספים, רפי עמוס ממכבי ב"ש ועאבד מורג'אן מהכח רמת גן. בהגנה שיחקו רן קוז'וק, גבע ברקאי, איציק כהן והרכש אלירן דנין, שעל הצטרפותו פורסם לראשונה ב-ONE. יובל שבתאי שיחק בקישור האחורי וגילה יכולת טובה.

בעכו התקבל החלטה לערוך את מחנה האימונים בארץ וביום ראשון הקבוצה תצא למחנה בחוף התמרים שבעיר. שהוא גם אחד מנותני החסות של הקבוצה. בעקבות העובדה שאמיה טאגה לא קיבל את השחרור מאשקלון, בעכו ינסו להגיע להבנות עם הקשר בן בנימין ששוקל להיגיש תביעה לבוררות כדי לקבל את השחרור. בעכו משוכנעים כי בנימין ימשיך בסופו שלל דבר בקבוצה, אך כל זאת בהתאם לחוזה שיוצע לו מהיו"ר, ציון וייצמן.

בן בנימין מול יניב קטן (עמית מצפה)
בן בנימין שוקל להגיש תביעה לבוררות (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

דימאקו פידליס אמור להגיע ביום שבת לארץ ולהצטרף למחנה האימונים. לראשונה במועדון מונה דובר ושמו, מיקי חדד.