קאלה. פנוי להצעות, מעוניינים? (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
קאלה. פנוי להצעות, מעוניינים? (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

שוער הפועל חיפה קאלה דרשלר שהצטיין העונה בשורות הקבוצה לא סגר עדיין את תנאיו והודיע לכל מי שחפץ שהוא החל מהיום אינו מחוייב לאף אחד והוא פתוח להצעות.

קאלה כבר הגיש הצעה ליואב כץ. מדובר בהצעה חדשה שאמורה לשדרג את חוזהו ב-15 אחוז לעומת העונה הקודמת. לאורך כל השבוע חיכה השוער, אך כלום לא התקדם. "זה ל סוד שנתתי להפועל חיפה זכות ראשונים. ביקשתי שדרוג שמגיע לי אבל אני לא יכול לחכות בלי סוף. שחקנים סוגרים בקבוצות שלהם ומהיום אני פנוי לכל הצעה שתבוא", הבהיר השוער.

בהפועל חיפה בודקים מבחינה משפטית את החוזה של עלי חטיב. האחרון מבוקש על ידי טל בנין שמממשיך להכעיס את אנשי המועדון. חטיב טוען שאכן יש אופציה אבל מדובר באופציה רק אם הקשר יסכים לתנאים שיוצעו לא ובכל מקרה אחר יהיה רשאי לעזוב.

בגזרת המאמן לא חלה התקדמות ממשית. ניר קלינגר נשאר המועמד המוביל אבל עדיין יש פעריים כספיים בינו לכץ. האחרון הספיק לשוחח גם עם אלי כהן ועופר טלקר. כץ אמור להכריע ואמר ל-ONE: "שלושתם מאמנים ראויים ובקרוב אקבל החלטה לגבי אחד מהם".

ניר קלינגר על הספסל בקריית אליעזר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניר קלינגר על הספסל בקריית אליעזר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה לוחצים על הבעלים להחתים מאמן כדי להתחיל ולגבש את הסגל בעיקר בגלל שמאמנים אחרים כבר מנסים לקפוץ על שחקנים מהפועל חיפה.