איציק קורנפיין. צפוי להיפגש עם יובל נעים (צילום: מערכת ONE)
קורנפיין. הסוף לבעיות של בית"ר? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

האם בבית"ר ירושלים יכולים סוף סוף לראות אור בקצה המנהרה? מנכ"ל חברת "סטארט", מיקי קופל, נפגש עם יו"ר המועדון, איציק קורנפיין, שצפוי לקבל הצעה לתמיכה כלכלית במטרה לעזור לקבוצה להעמיד את הערבויות הנדרשות ממנה כדי לפתוח את העונה. ייתכן שהמשקיעים שיביא עמו קופל, ישקיעו בתמורה לחסויות.

קופל עוד מחכה לשמוע מקורנפיין באיזה סדר גודל של השקעה מדובר כדי לדעת כיצד המשקיעים יוכלו לעזור לבית"ר. במסגרת ההסכם, בתור שלב ראשוני, הם ישמשו כנותני חסות ואם תוקם קבוצת ניהול בבית"ר, המשקיעים עשויים להיכלל בקבוצה.

קופל אישר את הידיעה ואמר בתגובה ל-ONE: "בית"ר זה מועדון גדול ומכובד, אני באופן אישי מעריך מאוד את איציק קורנפיין. ניפגש איתו ונראה איך אפשר לעזור למועדון".

קופל נחשב לאוהד מושבע של מכבי תל אביב ואף העיד על עצמו כי החמיץ שלושה משחקים בלבד מאז היה בן תשע. מלבד העובדה הזו, לקופל כותבת קעקע על רגלו השמאלית - חולצה עם הספרה שמונה עליה. מלבד היותו אוהד, המשקיע הפוטנציאלי של בית"ר אף תמך כלכלית בצהובים מקרית שלום.

מיקי קופל עם שטראובר, בוזגלו וז´אן (האתר הרשמי) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
מיקי קופל עם שטראובר, בוזגלו וז´אן (האתר הרשמי) (ONE) | צילום: מערכת ONE

בבית"ר אישרו את עניין מתן החסות, עליו שוחחו קופל וקורנפיין ובימים הקרובים צפויות פגישות נוספות בין הצדדים.

כזכור, במועדון מהבירה מנהלים בימים אלה מירוץ נגד השעון, שכן למרות שהוגש לרשות לבקרת התקציבים, תקציב בסך 25 מיליון ש"ח, הקבוצה בסכנת פירוק, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. בית"ר מחוייבת להבהיר מי הם הערבים ל-10 מיליון הש"ח מתוך סך כל התקציב כאשר 15 המיליון הנוספים הם מהכנסות צפויות. 

מיקי קופל (האתר הרשמי) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
מיקי קופל (האתר הרשמי) (ONE) | צילום: מערכת ONE