מגמאדוב. תפקידו יוכרע בקרוב (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מגמאדוב. תפקידו יוכרע בקרוב (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בשבוע הבא ייפגש מרקו בלבול, מאמן החדש של מכבי פתח תקווה, עם מוראד מגמאדוב, במטרה לבדוק האם שיתוף פעולה ביניהם על הקווים בעונה הבאה אפשרי, זאת כאשר האופציה הנוספת עבור מגמאדוב היא לקבל לידיו את תפקיד הסקאוט של המועדון, מה שיוביל את ייטב לוזון ישירות למשרת עוזר המאמן.

יש לציין כי מוראד מגמאדוב עצמו מעדיף כמובן את תפקיד העוזר ואם השיחה בינו לבין המאמן החדש תעלה יפה, לא מן הנמנע שנראה שיתוף פעולה בין השניים.

שבוע לאחר מינויו של בלבול למאמן הקבוצה, בפתח תקווה ממשיכים לעבוד במרץ על גיבוש סגל השחקנים לעונה הבאה, כאשר בראש סדר העדיפויות החתמתם של שוער ובלם זרים.

עד כה בחנו המלאבסים מספר מועמדים שיעמדו בין הקורות בעונה הבאה, אך טרם נמצא שוער מתאים, שתואם גם את הדרישות הכספיות של המועדון. כרגע נמשכים החיפושים בקדחתנות, כאשר גם בלבול עצמו הבהיר להנהלה שזו מבחינתו אחת המטרות החשובות ביותר לקראת העונה הבאה.

סכנין-פ&"ת (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
סכנין-פ&"ת (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בין שלל המועמדים הוצעו לבלבול גם שני שוערים ששיחקו בליגה הראשונה בבלגיה בעונה החולפת, אך בקבוצה עדיין לא ויתרו גם על מועמדותו של לירן שטראובר ממכבי תל אביב ועוקבים אחר המשא ומתן בינו לבין המועדון הצהוב.

במהלך השבוע האחרון האריכה הקבוצה את חוזהו של הבלם, ניצן דמארי, לשלוש עונות, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, כאשר כרגע על הפרק נמצאת השאיפה להאריך גם את חוזהו של הקשר הצעיר, רועי בקל, שרשם עונה מצוינת ובמועדון מעוניינים מאוד שימשיך לעוד מספר עונות.

ניצן דמארי, פתח במרכז ההגנה של לחמן (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ניצן דמארי מול אלנתן סלמי (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בכל הקשור לעמדת הבלם, עמדה שהתפנתה עם פרישתו של מוראד מגמאדוב ואי חידוש חוזהו של הבלם האורווגאי, ג'ו ביזארה, בפתח תקווה מנסים לנהל מגעים עם מספר בלמים, אך כרגע שומרים את הקלפים קרוב לחזה על מנת שלא לטרפד עיסקאות אפשריות.

בלבול מחפש בלם זר עם עדיפות לבלם עם רגל שמאל, שישחק לצידו של טל מעבי בצד השמאלי של ההגנה. כרגע חתומים בקבוצה רק שני בלמים, כאשר מלבד דמארי ישנו גם את הבלם הצעיר, תומר אלבז, שבמועדון מקווים כי ימשיך את היכולת הטובה ממשחקי הסיום של העונה החולפת.