שחקני ב"ש באימון. יקבלו תנאים לצום (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ב"ש באימון. יקבלו תנאים לצום (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

שחקני הפועל ב"ש השוהים בימים אלה במחנה האימונים באוסטריה, פנו היום (שישי) לבעלים אלונה ברקת במטרה לקבל פטור מהאימון המתוכנן בתשעה באב. הבעלים נענתה לבקשה ובנוסף הפעילה את דוברת המועדון ציפורה חלפון, במטרה ליצור קשר עם בית חב"ד המקומי.

חלפון הצליחה לאתר את הרב של מחוז טירול יעקב ביזרמן וסגנו הרב בועז שעיה, שמתגוררים במינכן. ביזרמן ושעיה נענו להצעה לפגוש את השחקנים וביקשו מהם להגיע לסעודה מפסקת ולקריאת מגילת איכה המסמלים את כניסת ט' באב, כשהצום יחל ביום שני הקרוב בשעה 20:15 שעון אוסטריה.

עוד לפני כן, תפגוש הקבוצה למשחק אימון את א.א.ק אתונה, מקבוצות הפאר של הכדורגל היווני. עם סיום המשחק יגיעו השחקנים והצוות המקצועי לארוחה מפסקת והשחקנים שומרי המסורת צפויים לקבל מנוחה מאימונים ביום שלישי.

הערב (19.00) תקיים הקבוצה את משחק האימון הראשון שלה על אדמת אוסטריה, כשתפגוש את קבוצת גוטזנס-אקסמס מהליגה השלישית באוסטריה. הקבוצה דורגה בעונה החולפת במרכז הטבלה של הליגה המחוזית של חבל טירול.

קלינגר (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
קלינגר (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, צפוי לפתוח עם המחליפים במשחק הערב ולשתף את שחקני הסגל הבכיר בהמשך המשחק. המפגש ייערך במגרשה הביתי של גוטזנס-אקסמס, הנמצא למרגלות האלפים האוסטריים.

במועדון הביעו שביעות רצון מהעובדה שהאוהדים הנכים התרשמו מהרמפה החדשה שהוכנה במיוחד עבורם למשחקי הבית ויזמינו אותם להתרשמות נוספת כשהקבוצה תחזור ממחנה האימונים.