שני השחקנים הזרים, פביאן לאמוטה ואוליבר ריסר, שנבחנו ביומיים האחרונים בבית"ר ירושלים, עזבו היום (שבת) את מחנה האימונים ובבירה לא מתכוונים להחתים אותם בקבוצה.

הצוות המקצועי לא התרשם מהשניים ובמועדון ימשיכו לחפש חיזוק, אך המטרה היא לבנות על הסגל הקיים כשעם החזרה לארץ השחקנים הנבחנים בקבוצה וביניהם ערן לוי, סרג' איילי, ליאור ראובן, מושיק מישאלוב ורביד גזל יבקשו לדעת האם לבית"ר יש את היכולת הכספית להחתימם.

בנוגע לפרננדס, הצוות המקצועי בראשותו של אורי מלמיליאן, היה מאוד רוצה לראות אותו משחק בבית"ר בעונה הקרובה, אך רק לאחר שיפתרו הנושאים הכספיים מול הקשר הארגנטיני יהיה אפשר לדעת האם הוא ממשיך בצהוב-שחור.

היום קיבלו שחקני בית"ר יום מנוחה במלון אותו ניצלו בבוקר לטיפולים אצל המעסים של הקבוצה. בצהריים השחקנים עשו הליכה מסביב לאגם המקיף את באד מלנטה, אכלו ארוחת צהריים משותפת והמשיכו ליהנות מהחופש.

אורי מלמיליאן. עת להיות יצירתי (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אורי מלמיליאן. ממשיך לחפש חיזוק (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

המאמן אורי מלמיליאן יחזור ארצה כבר מחר בשל תשעה באב. השחקנים יקיימו אימון וביום למחרת יעזבו את העיירה באד מלנטה ויסעו לברלין שם יעבירו יום וחצי עד החזרה לארץ.

שחקני בית&"ר מנצלים את היום החופשי לטיול  (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בית&"ר מנצלים את היום החופשי לטיול (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בבית"ר כמובן שלא הסיקו מסקנות לאחר הניצחון 0:14 על קבוצת החובבים בי-אס-ג'י יוטין. בעיקר היו מרוצים בקבוצה מהכושר הגופני של הקבוצה והעבודה המשותפת בין השחקנים, כשבבית"ר חוזרים ואומרים כי מטרת המחנה בגרמניה היא להביא את השחקנים בכושר משחק טוב לקראת תחילת משחקי גביע הטוטו בתחילת חודש אוגוסט.

מויאל עם איילי. עדיין בספק (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
סרג´ איילי וקובי מויאל במצב רוח טוב (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בתחילת השבוע הבא יודיע המאמן אורי מלמיליאן את מי הוא משאיר בקבוצה ומי יעזוב. בבית"ר לא מעט שחקנים צעירים שלא כולם ישארו בסגל הקבוצה לעונה הבאה. גם בנוגע לשחקנים שיצאו למחנה ללא חוזה יצטרך המאמן להחליט את מי הוא רוצה לראות בבית"ר ירושלים בעונה הבאה.

רביד גזל וערן לוי. מחכים לתשובה לגבי עתידם (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
רביד גזל וערן לוי. מחכים לתשובה לגבי עתידם (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה ממשיכים לנסות ולמצוא פיתרון עבור טוטו תמוז כשעדיין מבהירים כי הם מעדיפים שהחלוץ ימצא קבוצה אחרת לעונה הקרובה. אבירם ברוכיאן, שבמהלך כל מחנה אימונים הסתפק רק באימוני כושר ועדיין לא חזר להתאמן עם כדור צפוי לעשות זאת בעוד כשבוע וחצי-שבועיים. בבית"ר שבעי רצון מהתקדמותו של הקפטן ומקווים שיהיה כשיר לפתיחת העונה.    

אבירם ברוכיאן וקובי מויאל. שביעות רצון ממצבו של הקפטן (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אבירם ברוכיאן וקובי מויאל. שביעות רצון ממצבו של הקפטן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE