אלברמן. עבר את הבדיקות הרפואיות (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אלברמן. עבר את הבדיקות הרפואיות (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הקשר, גל אלברמן, עבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות שערך אתמול. תוצאות הבדיקה הגיעו הבוקר למשרדי הצוות הרפואי של מכבי תל אביב ועמדו לשביעות רצונם של הצוות. אלברמן צפוי לחתום עוד היום על החוזה בקבוצה ואם לא יהיו בעיות יערוך את אימון הבכורה כבר הערב.

כזכור, אלברמן נחת בסוף השבוע בארץ אחרי שהמשולש, מכבי, בורוסיה מינשנגלאדבך ואלברמן עצמו הגיעו לסיכום בנוגע להעברתו לקרית שלום. הצהובים המתינו עם החתימה עד שהקשר, שעבר בשנתיים האחרונות פציעות לא קלות, יעבור את הבדיקות הרפואיות על מנת לראות שהכל תקין במצבו הגופני.

אלברמן, אליו הצטרף גם החלוץ הבולגרי, דימיטאר רנגלוב, צפויים להיות ההחתמות האחרונות של הצהובים לעונה הקרובה, זאת אחרי שהבעלים מיץ' גולדהאר הסכים לחזק את הקבוצה בצל הפציעה של ברק יצחקי, שתשבית אותו כמעט לעונה שלמה ואחרי שהחליטו לשחרר את הקשר הקמרוני, אלברט באנינג, שסובל מפציעה בשרירי הבטן.

בנושא אחר, 24 שעות נותרו עד תום מועד העברות ובצוות המקצועי עשויים להחליט ביממה הקרובה על השאלתם של מספר שחקנים לקבוצות בליגה. בין השמות המועמדים הם תמיר כחלון, ציון צמח וריף פרץ, אם כי עדיין לא הוחלט אם להשאילם או לא. בצוות המקצועי מאוד מעריכים את השלושה ובכל מקרה אין כוונה לשחררם אלא רק להשאילם.

תמיר כחלון ושרן ייני. יוצא לראשונה בקריירה לחו&"ל (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
כחלון עם שרן ייני. מכבי עשויה להשאיל את החלוץ (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

חניכיו של יוסי מזרחי ימשיכו להתאמן גם ביומיים הקרובים בסגל שיחסר את שחקני הנבחרות השונות, כשרק לקראת יום חמישי צפויים הצהובים לערוך אימונים בסגל מלא כהכנה לקראת המשחק בו יארחו ביום שבת את בני סכנין.

הקשרים, ג'בריל סידיבה ותמיר כחלון, שלא התאמנו אמש בעקבות כאבים בשרירי הרגל, עברו טיפולים ובקבוצה מקווים שיהיו כשירים לקראת המשחק בשבת. מי ששב להתאמן הוא החלוץ, אלירן עטר, שסבל מהפציעה בעינו זכר למשחק מול בית"ר ירושלים לפני כשבוע.