ראזק על אזרחי. יעבור להפועל ב"ש? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ראזק על אזרחי. יעבור להפועל ב"ש? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

קשר הפועל עכו, איברהים עבדול ראזק, מחוזר על ידי מספר קבוצות בליגת העל וביניהן, בני סכנין והפועל ב"ש, כך לפי סוכנו, דדה חדד, אך עם זאת עדיין לא התקבלה פניה רשמית. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, ראזק למעשה שוחרר מעכו אחרי שהודיע שאין לו רצון להמשיך בקבוצה. 

במועדון קיבלו באכזבה את התנהלותו של ראזק ולא חשבו פעמיים. לאחר שיחה עם היו"ר, ציון ויצמן ועם המאמן, אלי כהן, הוחלט לשחרר את ראזק בתנאי שעכו תקבל את הפיצוי הכספי המגיע לה. סוכנו של ראזק, דדה חדד, ציין: "יש מספר קבוצות כולל הפועל ב"ש שרוצות בראזק ונראה איך מתקדמים".

שחקן נוסף שמחפש את דרכו החדשה בארץ הוא אובודו אוקוצ'ה ששוחרר. להבדיל מהמקרה של ראזק בעכו מעריכים מאוד את התנהגותו של אוקוצ'ה אחרי שקיבל את השחרור. "זה הכדורגל ולפעמים צריך לקבל החלטות כאלה. אם לא אמצא קבוצה בארץ אחפש את מזלי בחו"ל", אמר אוקוצ'ה ליו"ר, וייצמן.

בתוך כך, עכו נערכת לקראת משחק הליגה מול הפועל ת"א ביום שני. ג'אקו ערפאת לא יהיה כשיר ובקבוצה מנסים להכשיר את הבלם, איציק כהן.

בעכו לא מרימים ידיים בנוגע ליניב לוזון שסגר עקרונית לשנתיים וחצי. נכון לעכשיו סכנין לא משחררת את לוזון אבל בעכו משוכנעים שברגע שסכנין תצרף מספר שחקנים השחקן ישוחרר.

יניב לוזון. בעכו ממתינים לשחרור מסכנין (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יניב לוזון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

המאמן, אלי כהן, כינס את חניכיו ואמר להם: "אני רוצה שתזהרו מהתקשורת ולא תפלו בלשונכם. תדעו מה ואיך לומר כדי שדברים שלכם לא יתפרשו שלא נכון". הדברים של כהן באו בעקבות ביקורות מבית מצד חלק מהשחקנים.