חשבתם שאף אחד לא מתייחס למה שאתם כותבים בטוקבקים?! שאין איפה להביע מחאה נגד דברים שקורים במועדון אותו אתם אוהדים? אז תחשבו שוב. ערוץ ONE (ערוץ 50 וכן בערוץ 514 בהוט HD). העלה תוכנית חדשה וראשונה מסוגה - 'קורע את הרשת'. תוכנית 'לייט-נייט' המשודרת בכל יום חמישי בשעה 23:00 ובשידורים חוזרים לאורך השבוע בערוץ.

את התוכנית מנחה בן פרידמן ובעזרת פאנל בן ארבעה משתתפים, כולם אנשי מערכת ONE, מסכמים שבוע של טוקבקים, דרך עיסוק בכתבות המעניינות והנקראות ביותר באותו שבוע ובחירת הטוקבקים הטובים ביותר מהאייטמים השונים, אבל זה ממש לא הכל.

התוכנית נוגעת בנושאים עצמם דרך דיון עם חברי הפאנל, שבוחרים האם לתת בכחול, או להצביע באדום על השאלה המרכזית.

מעבר לזה, 'קורע את הרשת' גם מציגה את נלה גולדברג, שבוודאי מוכרת לכם מ'היפה והחנון', שמגישה את פינת ה'יו-טיוב' ופינת ה'טוויטר' ושם הקטעים המצחיקים ביותר שעלו בשבוע האחרון.

בנוסף, חן מישל מגישה את פינת 'גליצ'ים', בה היא בוחרת את הטוקבקים הכי מצחיקים מהשבוע האחרון. אבל זה עוד לא הכל, במהלך חצי שעה התוכנית גם לוקחת אתכם למסע מסביב לעולם, ששם דגש על הדרך בה הליגיונרים שלנו מתקבלים על ידי אוהדים ברחבי אירופה, ומה הטוקבקיסטים בחו"ל אומרים עליהם.

צפו בתוכנית 'קורע את הרשת' של השבוע

קורע את הרשת. אנגליה, הקטנות בצמרת וגביע הטוטו
קורע את הרשת. צפו בתוכנית החמישית | צילום: מערכת ONE

בין הטוקבקים המצחיקים, עריכת סקרים לגבי דעת הקהל בתגובות לכל ידיעה, קטעי וידאו משעשעים ומרגשים, דיונים רציניים בנושאים החמים וקטעים שונים שהגיעו מרחבי הרשת, הצופים עשויים למצוא עצמם מרותקים מחצי שעה קצבית, מצחיקה ובעיקר מעניינת.

 נלה גולדברג (ONE)
נלה גולדברג (ONE) | צילום: מערכת ONE

התוכנית הפעם, החמישית במספר, מתמקדת בסוגיית מעמדו של הקפטן יניב קטן במכבי חיפה, אחרי הניצחון על בוראץ, מנסה להבין איך חן עזריאל סרב להצעה של יעקב שחר ובודקת מה הטוקבקיסטים והפאנל שלנו חושבים על אורן זריף? ויש גם עוד..

כנסו לעמוד התוכנית בפייסבוק 

רוצים להגיב ולכתוב את דעתכם על התוכנית?! טקבקו גם אתם ואולי גם הטוקבק שלכם יגיע לשידור ביום חמישי הבא. אתם גם מוזמנים לעמוד הפייסבוק, בו תוכלו להעלות סרטונים, הערות, תגובות ועל דבר שאתם חושבים שיעניין אותנו.. אבל עוד לפני כן, אתם מוזמנים לצפות בתוכנית 'קורע את הרשת' של השבוע. תהנו.