מליקסון. ייפרד מהאוהדים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
מליקסון. ייפרד מהאוהדים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש סיימה אתמול (שישי) את הכנותיה לקראת המשחק היום (17.00, וסרמיל) מול בית"ר ירושלים. שיחת היום במועדון היא כמובן עזיבתו של הקפטן מאור מליקסון, שימריא מיד לאחר המשחק כדי להצטרף לוויסלה קראקוב הפולנית.

"אני מאוד מתרגש", אמר מליקסון ל-ONE. "שמח שאני יכול לשחק במשחק הזה ולהיפרד כמו שצריך מהאוהדים שליוו אותי בשנתיים וחצי האחרונות ואת האהבה שלי אליהם קשה לתאר במילים. אהבה כמו שקיבלתי כאן לא קיבלתי בשום מקום אחר, למרות ששיחקתי בהרבה קבוצות".

בהתייחס לעתידו בקראקוב אמר הקפטן: "העניין של האנטישמיות הוא לא נכון, יש שם הרבה ישראלים. הקבוצה ניצחה 0:5 את בית"ר של גאידמק אחרי הדאבל אז מגיע לה הרבה כבוד. זו קבוצה גדולה שמשחקת כל שנה באירופה וצריך להסתכל קדימה".

מליקסון הוסיף: "יכול להיות שאני אחזור עוד חודש ויכול להיות שאני אשאר שם 10 שנים. מדובר בקבוצה גדולה וזו הזדמנות שלא מקבלים כל יום ומקווה להישאר שם כמה שיותר. אני רואה את המעבר הזה כשדרוג גדול ואני חייב את זה לעצמי. אני רוצה לראות אם אני יכול להצליח באירופה כי בשביל זה התחלתי לשחק כדורגל".

בהתייחס למשחק עצמו אמר מליקסון: "אני יודע שקבוצה שמגיעה לאחר החלפת מאמן, השחקנים נותנים יותר. אני רוצה לעזוב בצורה הטובה ביותר שאפשר כי אנחנו התחלנו טוב את הסיבוב ורוצים להמשיך במומנטום".

ערן לוי. יפתח בהרכב (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. יפתח בהרכב (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

במשחק הפרידה שלו יפתח מליקסון בהרכב יחד עם ערן לוי, שכבש את שער השיוויון בחיפה ויהיה ב-11 לראשונה מאז שהגיע לקבוצה. יחיאל צגאי צפוי להיות בסגל, כשאיברהים עבדול ראזק עדיין לא השלים את הבדיקות הרפואיות ולא יתלבש.

במועדון מאמינים שקרוב ל-7,000 צופים יגיעו כדי לעודד את שתי הקבוצות. אוהדי הקבוצה יכינו שלטי פרידה למליקסון שיקבל בסיום חולצה ממוסגרת.

אוהדי ב&"ש (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי ב&"ש (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אוהד כהן, אביתר אילוז, אבי יחיאל, עודד גביש, אופיר דוידזאדה, וויליאם סוארס, ליאור ז'אן, מאור מליקסון, דוד רביבו, ערן לוי וליאור אסולין.