הקשר מיכאל זנדברג סיכם היום (חמישי) בהפועל חיפה עד תום העונה ובהמשך היום יעבור בדיקות רפואיות על מנת שהקבוצה תוכל לרשום את השחקן בבקרה.

זנדברג שיחק בעבר בשורות היריבה העירונית, מכבי חיפה, ומאוחר יותר עבר לשחק בבית"ר ירושלים. אחרי ארבעה ימי התרשמות, החליט המאמן ניצן שירזי להחתים את השחקן מתוך רצון וידיעה שהוא יוסיף מימד של מנהיגות. בקבוצה ממשיכים לחפש חלוץ זר או ישראלי ובכך לסגור את הסגל לפחות עד ינואר.

הבלם גולן חרמון התייחס למעברו של הקשר לקבוצה באימון: ”ההצטרפות של מיכאל זנדברג מבורכת, כל שחקן שיוכל לעזור לנו ולתרום לקבוצה זה יעשה לנו רק טוב והוא יעזור לנו להתרומם. זה לא כיף לאבד חבר כמו ערן לוי, אנחנו צריכים להתמודד אבל זה הכדורגל וצריכים להמשיך קדימה".

"זה לא סוד שבשבועיים האחרונים לא נראינו טוב במגרש. אני חושב שאחרי הפגרה עבדנו על דברים שהיו חסרים לנו, לא היה לנו מספיק התלהבות ומוטיבציה, אני מקווה שהדברים האלה ישתפרו. צריך לתת 200 אחוז במגרש. אנחנו צריכים לצאת מהבעיה שאנחנו נמצאים בה, לצבור נקודות ולשחק כדורגל יפה. צריך לקחת דוגמה מהשנתיים הקודמות שהפועל חיפה צברה 9 נקודות רצוף. אז התחלנו קצת הפוך ואני מקווה שנעשה עונה טובה".

מיכאל זנדברג וליאור ז´אן. ישתפו פעולה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מיכאל זנדברג וליאור ז´אן. ישתפו פעולה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל חיפה תשחק בשבת (19:30) מול בני יהודה ותנסה להשיג נקודה ראשונה בליגה. אחרי שני הפסדים, האדומים לא רוצים לחשוב על שום דבר מלבד נצחון או לכל הפחות תיקו.

שירזי מתכנן מספר שינויים לקראת המשחק. במרכז ההגנה ישחקו ליאור ז'אן וגולן חרמון כאשר לעמדת המגן השמאלי יחזור אייל טרטצקי. בקישור ישחקו רן אבוקרט ויוסי דורה הוותיק. משה ביטון יקבל הזדמנות נוספת בחוד ההתקפה מול הקבוצה ששיחק בה בשנתיים האחרונות.

שחקני הפועל חיפה באימון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל חיפה באימון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לביטון הובהר חד משמעית שאם לא יבוא שיפור משמעותי ביכולתו הוא עשוי למצוא את עצמו מחוץ לקבוצה. ההערכה היא שהוא הפנים את הדברים וכבר בשבת ניתן יהיה לראות יכולת שונה וטובה יותר של החלוץ.

שחקני הפועל חיפה באימון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל חיפה באימון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אמיר אבוניל פצוע ולא יהיה בסגל. גל אראל עשוי לחזור לסגל תוך שבועיים אחרי שהחלים מפציעה.