בשורה טובה למאמנה של בני סכנין, שלומי דורה, לקראת המשחק מול הפועל ניר רמה"ש בשבת. הקשר ג'והל דמאו עבר בבקרה ויוכל לשחק במשחק הבית בדוחא.

עד כה לא הצליחה סכנין להעביר את דמאו שסיכם בקבוצה ערב פתיחת הליגה, אך כעת, כאשר מתקציב הקבוצה התפנה שכרו הגבוה של לירן כהן שחתם בפולין, ניתן היה להעביר את דמאו שיפתח בהרכב לצידו של הקפטן חאלד חלאילה.

יו"ר הקבוצה, שאהר חלאילה, התייחס לסגל הנרקם: "בנינו סגל חזק וטוב ועכשיו נותר לנו לחכות רק לתוצאות הדיון בין אריק גאו לאשקלון. הנושא ייפתר ע"י פיפ"א שאמורה לשחרר את גאו. ברגע שיצטרף נסגור סופית את הסגל".

בסכנין נמשכו ההכנות בצל פרשת נסטיה צ'ה. בקבוצה משוכנעים שבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל לא יחמיר עם הקבוצה ולא יאמץ את בקשת הבקרה להוריד לקבוצה 6 נקודות ליגה.

חלאילה הוסיף בנושא: "אנחנו ממשיכים לעבוד כרגיל ומחכים לתוצאות, רק לאחר מכן נוכל להגיב בהתאם".

ג´והל דמאו. יערוך בכורה בשבת (עמית מצפה) (öéìåí: מערכת ONE)
ג´והל דמאו. יערוך בכורה בשבת (עמית מצפה) | öéìåí: מערכת ONE

אחרי הניצחון מול הפועל ב"ש 3:4 במחזור הקודם, עבד השבוע מאמן הקבוצה, שלומי דורה, בעיקר עם החלק ההגנתי מתוך רצון שלא לספוג כמות שערים דומה, אחרי שבשני המשחקים הראשונים סכנין ספגה שבעה שערים.

ראדי שולח פנימה את ה-2:3 (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ראדי שולח פנימה את ה-2:3 (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה מרוצים מכך שמהראן ראדי חזר להיות האיש הדומיננטי של הקבוצה ועכשיו מצפים להתעוררות מצידם של שחקנים נוספים דוגמת חאמד גנאים ואחמד קאסום שטרם הצליח העונה לתרום לקבוצה.