בליווי של לא מעט אוהדים שחזרו עם הצהובים מפריז נחתה היום (שישי) בצהרים מכבי תל אביב בישראל אחרי ההפסד 2:0 לפאריס סן-ז'רמן במסגרת המשחק הראשון בפלייאוף העליה לשלב הבתים של הליגה האירופית.

הצהובים עשו לעצמם מנהג לא לדבר בנמל התעופה בן גוריון וכך גם הפעם. מי שכמובן נחת עם הקבוצה הוא בלמה החדש סאבו פאביצ'ביץ' שהצטרף לקבוצה פחות מ-48 שעות לפני המשחק מול הצרפתים וכעת יצטרך להתרגל ולהסתגל לחיים בתל אביב.

מי יעזור לו לעשות זאת במהרה הוא הקשר האריס מדוניאנין שנצמד לפאביצ'ביץ' ויעזור לשחקן להתאקלם בארץ הקודש.

מלבד זאת ולמרות ההפסד לא נראו פרצופים עצובים בנתב"ג ולמרות ההפסד יודעים בקבוצה כי בשבוע הבא בבלומפילד הם יכולים להפוך את התוצאה ויכולים להיות מעודדים בעיקר מהיכולת הטובה שהפגינו השחקנים בעשרים הדקות האחרונות של המשחק.

ברק יצחקי ואלירן עטר. נראו מחוייכים (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי ואלירן עטר. נראו מחוייכים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הפארק דה פראנס, המקום שהאיר פנים לא פעם לכדורגל הישראלי - לנבחרת, למכבי חיפה, להפועל ת"א - עד כדי כך שבצרפת חששו ערב המשחק מהתמשכותה של "הקללה הישראלית", הנחיל הפעם אכזבה מרה לצהובים, שספגו כבר בדקה ה-3 אחרי טעות קשה של אבי סטרול.

חניכיו של מזרחי שהציגו כדורגל חיובי בדקות מסוימות, הביכו את ההגנה של סן-ז'רמן, אך בסופו של דבר יצאו עם תוצאה בעייתית מאוד לקראת הגומלין המחייבת אותם להבקיע שלושה שערים מבלי לספוג אפילו אחד.

סאבו פאביצ´ביץ´ (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
סאבו פאביצ´ביץ´. עכשיו הוא יתחיל להתרגל לחיים בתל אביב (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

כעת נותרו למזרחי, לנמני, ליתר אנשי הצוות המקצועי וכמובן לשחקנים עצמם, ימים ספורים להשיב את הביטחון העצמי ולהתאושש מבחינה גופנית, לקראת משחק פתיחת העונה בליגה, שיפגיש אותם ביום ראשון עם סגנית האלופה, מכבי חיפה, בבלומפילד.

יוסי מזרחי. צריך להחזיר את הביטחון לשחקנים (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
יוסי מזרחי. צריך להחזיר את הביטחון לשחקנים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE