ליעד אלמליח. יחל להתאמן בטורקיה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ליעד אלמליח. ינסה להרשים את אבוקסיס (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עד סוף השבוע תתקבל החלטה בנוגע לקשר הנבחן, ליעד אלמליח, כך הוחלט היום (ראשון) בבני יהודה. חניכיו של יוסי אבוקסיס חזרו להתאמן לאחר יום הכיפורים, כחלק מההכנה למחזור הקרוב בו יארחו את בני סכנין (שבת, 15:30), והמטרה היא ליצור רצף של ארבעה ניצחונות.

ביום חמישי האחרון, במשחק האימון מול עירוני בת ים החל להיבחן בקבוצה הקשר, ליעד אלמליח, שהושאל להפועל עכו בשתי העונות האחרונות ושוחרר מהקבוצה בו גדל, מכבי חיפה. אלמליח שחקן חופשי ובבני יהודה יוכלו לצרפו, למרות שהסתיים מועד ההעברות, זאת אם יצליח להרשים את המאמן במהלך השבוע.

בנוסף, זה לא סוד שבמהלך תקופת ההעברות חיפשו בקבוצה שחקן נוסף לחוליית הקישור ואם אכן אלמליח יעמוד בציפיות, הקבוצה תצליח לעבות את הסגל, כפי שרצתה תחילה.

בנושא אחר, נבחרתו של השוער, דלה אינוגבה, ניגריה, לא הצליחה לעלות לאליפות אפריקה ומבחינת בני יהודה בלבד, זוהי בשורה טובה היות והשחקן יוכל לעמוד בשער בחודש ינואר. השוער השני, תום אלמדון, שהגיע לקבוצה הרבה בזכות האופציה שישחק בהיעדרו של אינוגבה, יאלץ לחכות להזמנות אחרת. 

אינוגבה. הודח מאליפות אפריקה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אינוגבה. הודח מאליפות אפריקה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

כמו כן, הבוקר השחקנים ערכו אימון כושר וסיימו באימון ריצה ובערב יקיימו אימון נוסף. בעקבות היכולת הבינונית של הקבוצה במחזורים האחרונים וכמובן לאחר שהמאמן בדק מספר אופציות במשחק האימון האחרון, מסתמן כי יהיו שינויים בהרכב לשבת.