בניון במדי צ´לסי. הכי רחוק שיש (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דהאן. מקווים לייצג אותנו בכבוד (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

נבחרת הכדורגל באולמות של מכללת נתניה תצא ביום ראשון הקרוב לאליפות אירופה למכללות שתתקיים בזאגרב, קרואטיה. כזכור, הנבחרת תחת הדרכתו של המאמן שלומי דהאן, זכתה לפני כחודשיים באליפות ישראל למכללות בכדורגל באולמות בחסות ONE לאחר שניצחה בגמר את המכללה למנהל, דבר שהעניק לה את הכרטיס לטורניר היוקרתי.

בשבועות האחרונים ערכה הנבחרת אימונים אינטנסיבים לקראת היציאה לטורניר ובמכללה מקווים כי הקבוצה תצליח לייצר היסטוריה ולחזור עם התואר הנכסף והמכובד.

מי שיעמוד בראש המשלחת יהיה רכז הספורט של המכללה, מאיר צמח. מאמן הנבחרת, שלומי דהאן, אמר השבוע: "זוהי הפעם השניה בלבד שנבחרת ישראלית מייצגת את המדינה בטורניר הזה".

"יהיו לנו מאבקים לא קלים מול נבחרות ברמה גבוהה מאוד שכבר הפכו להיות משתתפות קבועות מדי שנה. אנחנו מצידנו נבוא כדי להציג את הכדורגל הטוב והיעיל שלנו במטרה להביא כמה שיותר כבוד למכללה ולמדינה", הוא הוסיף.

שחקני נתניה. יוצאים לקרואטיה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני נתניה. יוצאים לקרואטיה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

במסגרת ההכנות ליציאה לקרואטיה, בה מזג האוויר הוא חורפי, תרמה חברת "פז בניה" ציוד חורפי שיעמוד לרשות הנבחרת במסע. מהחברה נמסר השבוע:  "זה כבוד גדול לנו לקחת תחת כנפינו את נבחרת הכדורגל. אנו בהחלט מאמינים כי הם יביאו כבוד רב לנו ולמדינה כולה". בנבחרת הכדורגל ביקשו להודות למנכ"ל החברה, אילן קרסילובסקי, על תרומתו.