בלבול. המשחק חשוב במיוחד עבורו (משה חרמון)
בלבול. פתיחת העונה מתקרבת (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

האם מכבי פתח תקווה תסיים להרכיב את הסגל שלה עוד לפני שתערוך משחק רשמי העונה? הקאדר הקצר ומספר הפצועים הרב לא מקל על מאמן הקבוצה, מרקו בלבול, את העבודה, אך רביד גזל, קשרה של הפועל אשקלון בעונה החולפת, נמצא על הכוונת של המלאבסים ועשוי להצטרף בימים הקרובים.

כמו כן בקבוצה מחפשים חלוץ במקומו של עומר דמארי, שעזב להפועל תל אביב, כאשר אחד המועמדים הוא עידו אקסברד מהפועל פתח תקווה שמבוקש גם על ידי הפועל באר שבע, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, וכן על ידי קבוצות נוספות.

בשורות הקבוצה חתום כרגע רק שחקן זר אחד (הצרפתי סבסטיאן סנסוני) ומשמעות הדבר היא שנותרו עוד כארבעה מקומות פנויים לצירוף שחקנים זרים. לאור השוק הישראלי הקשה והדל, בקבוצה מתמקדים בעיקר בחיפוש עזרה מעבר לים.

בלבול עצמו סיפר היום (שישי) על נושא הרכש בקבוצה ועל העובדה כי רק שלושה שחקנים חדשים חתמו בשורות המלאבסים: "קצב ההחתמות עדיין מדשדש והסגל כרגע הוא קצר. אנחנו צריכים לחזק את הסגל בעוד כשישה שחקנים בעמדות מפתח ביניהם בלם, שני קשרים וחלוץ במקום עומר דמארי שעזב".

רביד גזל (יניב גונן)
רביד גזל (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

"כרגע נושא ההחתמות תקוע ועם הסגל הקיים יהיה קשה להשיג את המטרות והשאיפות שלנו. ברור לי ולההנהלה שאנחנו צריכים להתחזק ואנחנו עובדים קשה ועושים הכל על מנת לעשות את זה", הוסיף.

הבוקר ערכה הקבוצה אימון נוסף ממנו נעדרו הפצועים, עומר גולן, אסי משיח, קובי גנון וסבסטיאן סנסוני, שכבר שבוע לא נוטלים חלק באימוני הקבוצה. עדיין לא ברור האם הארבעה שייצאו עם הקבוצה למחנה האימון יוכלו ליטול חלק באימוני המחנה מה שיקשה על בלבול להדביק את חלקי הפאזל של מכבי פתח תקווה.

סנסוני. הזר היחיד בקבוצה (יוסי ציפקיס)
סנסוני. הזר היחיד בקבוצה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

ביום ראשון יקיימו המלאבסים משחק אימון נגד הפועל רעננה מהליגה הלאומית על מנת לבחון את השחקנים הזרים שנבחנים בקבוצה, אולם כרגע אף אחד מהם הצליח להרשים את הצוות המקצועי ונראה כי הנטייה תהיה לשחררם.