דרשלר קאלה. ימשיך בהפועל חיפה? (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
דרשלר קאלה. ימשיך בהפועל חיפה? (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

המאמן ניר קלינגר אמנם טרם חתם על חוזה רשמי בהפועל חיפה, אבל הוא כבר החל לעבוד מאחורי הקלעים. ל-ONE נודע שהמאמן המיועד שוחח טלפונית עם השוער דרשלר קאלה ואמר לו שהוא רוצה אותו בעונה הקרובה. במקביל קלינגר כבר שוחח עם המנכ"ל אפרים גבאי שאמור העונה להיות יותר מעורב בכל מה שקשור לנושא המקצועי לצד המאמן.

לצד כל אלו, עדיין לא ידוע איפה ישחק עלי חטיב בעונה הבאה - בהפועל חיפה שהודיעה שהיא מממשת את האופציה על הקשר או במכבי נתניה שרוצה את הקשר? האחרון העביר דרישה לחיפה לקבל תוספת של מאה אחוז לשכר ולא יסתפק בסכום שיעמוד על פחות מ-100 אלף דולר לעונה.

בכרמל לא מתכוונים למהר ולשנות הסכם קודם שהושג בין הצדדים, לפיו חטיב יקבל הצעה משודרגת שאמורה להגיע במקרה הטוב ל-70-80 אלף דולר לעונה. הצדדים נפגשו בסוף השבוע לפגישה ראשונה, לאחריה קבעו להמשיך ולדבר. מי שיכריע בסוגייה יהיה הבוס יואב כץ.

בקבוצה מקווים לסגור עד מחר את סוגיית המאמן. ניר קלינגר נשאר המועמד המוביל וסיכום עקרוני עימו הושג. מיד עם כניסתו לתפקיד, קלינגר יגבש את הסגל. בהפועל חיפה רוצים מאוד לחזק את הקבוצה במספר שחקנים כולל שחקן קישור יצירתי.

החלוץ ולדימיר גלושצ'ביץ' נמצא במו"מ מתקדם עם הקבוצה וימשיך. גם עם דרשלר קאלה יש רצון להמשיך את ההתקשרות. גולן חרמון שתרם העונה ימשיך, אבל לא מתוכנן להיות שחקן הרכב.

עלי חטיב לצד יואב כץ. דורש שדרוג של 100 אחוז (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
עלי חטיב לצד יואב כץ. דורש שדרוג של 100 אחוז (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

משפטם של סטפן דנקוביץ' וחטיב בעקבות כתב האישום שהוגש נגדם יפתח בסוף החודש. כזכור, הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד השניים אחרי מה שקרה בארועי המושבה.