פולר חוגג מול ארסנל. רוצים לראות אותו? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
פולר חוגג מול ארסנל. רוצים לראות אותו? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

כ-2,000 כרטיסים הוקצו לאוהדי מכבי תל אביב לקראת המשחק מול סטוק סיטי שייערך ביום חמישי הבא ב-22:05 ב'אצטדיון בריטניה', בסטוק שבאנגליה. מכירת הכרטיסים תחל היום (ראשון) בקופות לאן ובקופות בקרית שלום.

למרות המחירים הגבוהים של חבילות הנסיעה לאנגליה, לטענת גורמים בקבוצה ישנה היענות גדולה לנסיעה בייחוד לאור העובדה שהאוהדים מתכוונים לשלב את הצפייה במשחק ביום חמישי עם קניית כרטיסים לדרבי של מנצ'סטר שיערך ביום ראשון לאחריו. מרבית האוהדים מתכוונים ללון בלונדון ולא במנצ'סטר או בסטוק וזאת חרף העובדה שביום המשחק תחכה לאותם האוהדים נסיעה ארוכה עד לעיר בה ייערך המשחק.

בתוך כך, מכבי תל אביב תחל מחר את ההכנות לקראת המשחק מול עירוני קרית שמונה בשבוע הבא, אחרי שהשחקנים זכו לשלושה ימי חופשה. אחרי התבוסה בעונה שעברה לקבוצה של רן בן שמעון במכבי מודים: “לשחק בבית שלהם זה לא קל. מה שחשוב לנו זה לחזור עם שלוש נקודות ולא חשוב איך".

במועדון מקרית שלום יודעים שלתבוסה בעונה שעברה הייתה הרבה השפעה על איך שהקבוצה נראית העונה.

איווניר (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
איווניר (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

כזכור, דווקא אחרי ההפסד לקרית שמונה, שהיה חלק מרצף של משחקים ללא ניצחון, הודיע הבעלים מיץ' גולדהאר על כוונותיו להחתים את המאמן מוטי איווניר לעונה נוספת. “מסתבר שההחלטה של מיץ' היתה נכונה”, אמרו בקבוצה. "כבר אחרי המשחק הזה החל תהליך של שינוי בקבוצה. לא רק הצערה אלה בכלל בגישה של כולם. את ההשלכות ראו כבר בסוף העונה שעברה ורואים גם בעונה הזו".

בתוך כך, במכבי עוקבים אחר מצב קרסולו של הבלם המונטנגרי, סאבו פאביצ'ביץ', שאמנם נכלל בסגל נבחרת מונטנגרו במשחקיה במוקדמת יורו 2012, אך לא השתתף במשחק מול אנגליה בו נפרדו השתיים בתיקו 2:2. במועדון מאמינים כי פאביצ'ביץ' יהיה כשיר עד למשחק ביום ראשון הבא בק"ש.

סאבו פאביצ´ביץ´ (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
סאבו פאביצ´ביץ´ (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

גם אלירן עטר, שזכה לטיפולים בשבוע האחרון צפוי לשוב ולהתאמן כבר השבוע. ביום שלישי יעמוד החלוץ לדין משמעתי אחרי שהשליך בקבוק על אוהדי מכבי חיפה במהלך המשחק בשבוע שעבר. במכבי יקוו שהעובדה שהשופט והמשקיף לא ציינו את התקרית בדו"ח והעובדה שלא עומדים נגד החלוץ עונשים על תנאי וכן שהתנצל בפני האוהד יובילו לעונש שלא יהיה חמור.

אלירן עטר מאוכזב (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אלירן עטר מאוכזב (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

על הגרלת גביע הטוטו שזימנה להם מפגש מול מכבי פ"ת אמרו בקבוצה: “יש לנו עוד כל כך הרבה משחקים בתקופה הקצרה עד למשחק הזה ככה שכרגע אנחנו ממש לא עסוקים בזה". בקרית שלום אמנם שמחו על ההחלטה להזיז את המשחק של המחזור העשירי מאמצע השבוע ולהחליפו עם מחזור רבע הגמר גביע הטוטו אך הבהירו שגם למשחק מול מכבי פ"ת ברבע הגמר תבוא הקבוצה במלוא הרצינות והמוכנות ככה שמבחינת העומס זה לא ממש משנה.

ביום שלישי הקרוב תשיק הקבוצה את חנות המזכרות שנפתחה בקרית שלום.

שחקני מכבי פ&"ת (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
מכבי פ&"ת. מחכים למכבי ברבע גמר (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE