גזל מוחלף. מכה קשה לק"ש (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גזל מוחלף. מכה קשה לק"ש (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בשורות לא משמחות למוליכת הטבלה עירוני קרית שמונה. לאחר שתחילה חשבו בקבוצה כי הקשר רביד גזל סובל ממתיחה, היום (שני) התגלה כי הפציעה מעט יותר חמורה ומדובר בקרע חלקי בשריר האחורי. כזכור, בשבת האחרונה הוחלף גזל כבר בדקה ה-14 לאחר שנפצע ברגלו ועל פי תוצאות הבדיקה יאלץ בן שמעון להסתדר בלעדיו בשלושת השבועות הקרובים.

אמש קיבלו בקרית שמונה הודעה כי שעת המשחק בשבת מול רמת השרון שונתה לאור החלטה לשדר בסופו של דבר את המשחק. תחילה היה אמור המשחק להתקיים בשעה 18:00, אך כנראה וגם בצ'רלטון הבינו שלא ניתן להמשיך ולהתעלם ממוליכת הטבלה והמשחק יחל ב-17:40.

בקריה ברכו על ההחלטה וכזכור כבר לפני כחודש החלו לפעול בשיתוף פעולה עם ראש עיריית קרית שמונה מול צ'רלטון במטרה להוביל לשינוי וחשיפה רבה יותר לקבוצה הצפונית המוליכה את טבלת ליגת העל בבטחה.

בנוסף, בקבוצה מאמינים כי ניתן יהיה לראות בשבת הקרובה את יציעי האצטדיון העירוני מלאים לאור מחירי הכרטיסים לקראת המשחק. בקריה הודיעו כי המחיר יהיה אחיד, עשרה שקלים בלבד כשהמטרה לגייס את תמיכה הקיבוצים והישובים העוטפים את קרית שמונה.

מחר תשוב הקבוצה לאימונים לאחר יומיים של מנוחה ותחל בהכנות לקראת המפגש בשבת מול רמת השרון והאקסים – תומר סויסה ויניב לביא.