עטר מול חסארמה. חיים יעקב ישפוט (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
עטר מול חסארמה. חיים יעקב ישפוט (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

המחזור השמיני של ליגת העל בפתח, וההתאחדות לכדורגל פרסמה את שיבוצי השופטים למחזור הליגה הקרוב שייערך בסוף השבוע, מחזור מספר 8.

את המשחק המרכזי של המחזור ינהל חיים יעקב, שייעזר בקוונים דודו ביטון ושבתאי נחמיאס כשישפוט את עירוני ק"ש מול מכבי ת"א ביום ראשון (20:50).

הקבוצה של רן בן שמעון, שניצחה במחזור האחרון את 0:1 הפועל ניר רמה"ש, תארח את הצהובים, שהוציאו רק נקודה ב-1:1 מול מכבי חיפה במחזור האחרון. גיא ברגר ישלים את הצוות כשופט רביעי.

זיו אדלר ינהל את המשחק המסקרן באצטדיון ר"ג ביום שני (20:00), בין בית"ר ירושלים להפועל ראשל"צ. הקבוצה של יובל נעים ספגה 3:0 לא נעים ממ.ס אשדוד במחזור האחרון, ומנגד הפסידו חניכיו של ניסן יחזקאל 1:0 לבני יהודה. לצידו ישמשו כקוונים אורן בורנשטיין ודני קרסיקוב, ואילו מאיר לוי יהיה השופט הרביעי.

שי שטרית ינהל את המפגש בין הפועל ת"א, שהפסידה במחזור האחרון 2:1למכבי נתניה, להפועל פ"ת בבלומפילד ביום שבת, (19:30). במשחק יסייעו לשטרית הקוונים מתי יעקובוב ועמיחי מוזס. רועי ריינשרייבר יהיה השופט הרביעי.

הפועל ב"ש, שניצחה במחזור האחרון 0:2 את הפועל חיפה, תארח את מכבי חיפה ביום שבת בוסרמיל (17:00). את המשחק ינהל אלי חכמון, יסייעו לו במשחק הקוונים, עבד אלעוברה ודן אוצ'ניק, משה בוחבוט יהיה השופט הרביעי.

גיא לוי: &"זה מועדון גדול מאוד, כרגע רוצים להשאר בליגה&" (יניב גונ (צילום: מערכת ONE)
גיא לוי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

איתן תבריזי ינהל את המפגש בין הפועל חיפה, שהפסידה במחזור האחרון להפועל ב"ש 2:0 למכבי נתניה שגרה 1:2 על הפועל ת"א. יסייעו לו הקוונים אמיר בוקאעי ושוקי קודיש. אשר כהן יהיה השופט הרביעי.

אלון יפת ישפוט בין בני יהודה לבני סכנין בשבת (15:30). שתי הקבוצות שניצחו במחזור האחרון ינסו להשיג שלוש נקודות חשובות ולהמשיך את הרצף.  ליפת יסייעו הקוונים קיריל באליקין וניסן דוידי, אוראל גרינפלד ישלים את הצוות כשופט רביעי.

בני יהודה ראשל&"צ (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
בני יהודה ראשל&"צ (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בשיבוצים אחרים נקבע כי ארז פפיר ינהל את המפגש בין הפועל עכו למ.ס.אשדוד (שבת, 19:30) ולירן ליאני ינהל את המפגש בין מכבי פ"ת להפועל ניר רמה"ש (שבת, 19:30).