קינג אוסנגה הנבחן. כבש והרשים (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
קינג אוסנגה מתאמן במדי אשדוד (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

פנים חדשות במ.ס. אשדוד. לאימון הקבוצה הצטרפו שחקנים חדשים שהגיעו כדי להרשים את הצוות המקצועי בראשות המאמן יוסי מזרחי. מספר שחקנים נוספים צפויים להגיע בהמשך.

בנוסף לסטיבן טיקו הצרפתי ששיחק בשנים האחרונות בקבוצת היברניאן הסקוטית, הצטרף לאימוני הקבוצה גם הקשר הניגרי קינג אוסנגה, שמשחק בצד ימין של חוליית הקישור. אוסנגה, שמיוצג על ידי דודו דהאן, שוחרר מהפועל תל אביב לאחר שלא הותיר רושם חיובי על הצוות המקצועי של סגנית האלופה.

אוסנגה בן ה-24 שיחק בנבחרות הצעירות של ניגריה עד גיל 17 ועד גיל 20, ובהן רשם תשע הופעות. את הקריירה המקצוענית שלו העביר בקבוצות מניגריה, מטוניסיה ומלוב. בשנת 2009 הפסיד עם קבוצתו הניגרית בגמר גביע אפריקה לאלופות בגלל שערי חוץ, אולם זכה בפרס השחקן המצטיין של הטורניר באותה שנה.

מי שנמצא בדרך החוצה מהקבוצה הוא הקשר הבוסני, מריו בוסיץ׳. בקבוצה מאוכזבים מאוד מיכולתו ובטרם החל אימון הבוקר הוא נקרא למשרדו של מנכ״ל הקבוצה, רפי נידם, ולא נטל חלק באימון לבסוף.

מזרחי צופה באוסנגה. המאמן לא התרשם (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
קינג אוסנגה עם יוסי מזרחי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אפא אמברוז נעדר מהאימון היום מאחר שהוא נמצא עם נבחרת ניגריה במשחקים מול מדגסקאר וארגנטינה. ניר ביטון ובן בוטבול נעדרו אף הם, משום שנסעו עם הנבחרת הצעירה למשחק הכנה מול הנבחרת המקבילה של אנגליה.

סטיבן טיקו. גם הוא נבחן באשדוד (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
סטיבן טיקו. גם הוא נבחן באשדוד (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

לאימונים שב גם הקשר הצעיר, עדן בטיט, שנעדר בשל פציעה מאז פתיחת מחנה האימונים אליו יצאה הקבוצה באוסטריה. בנוסף אליו גם החל להתאמן השבוע השוער הצעיר, רועי משפתי, שהגיע מהפועל ראשון לציון.

רפי נידם (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
רפי נידם. ערך שיחה עם בוסיץ´ (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE