רפאלוב חוגג. "לא מתעסקים בעונה שעברה" (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
רפאלוב חוגג. "לא מתעסקים בעונה שעברה" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

במכבי חיפה מחכים כבר שנים שליאור רפאלוב יקח את המושכות וינהיג את הקבוצה לצד יניב קטן. לצד משחקים יוצאים מן הכלל, הקשר בן ה-24 ידע גם תקופות פחות טובות והתקשה לשמור על יציבות.

כתוצאה מכך, לא פעם הוא מצא עצמו מחוץ ל-11 הראשונים כשהוא עולה בתור מחליף במקום ילדים שרק עלו מהנוער. העונה, עם מספר 10 המחייב על הגב, התמיכה הלא נגמרת מהקהל והזימון המחודש לנבחרת, רפאלוב רוצה להוכיח כי הוא בנוי להנהיג מועדון בסדר גודל כמו זה מהכרמל.

גם במכבי חיפה רוצים שהדבר יקרה ולא בכדי הוא זכה לענוד את סרט הקפטן מול בני יהודה. הקשר המוכשר לא נשאר חייב והחזיר מיד עם צמד בדרך לניצחון 2:3.

רפאלוב התראיין בתכנית הספורט של רדיו ללא הפסקה בשיתוף ONE והתייחס למה שקורה בקבוצה: "הפסקנו כבר להתעסק עם מה שקרה בעונה שעברה מול בני יהודה. יכול להיות שהשנה הקיזוז יעבוד לטובתנו. אנחנו שמחים מאוד על הניצחון אתמול בלי קשר למה שקרה בשנה שעברה".

בנוגע ליכולת האישית שלו מול הזהובים אמר הקשר: "כדורגל זה לא משחק אינדיבידואלי. קיבלנו גול לקראת סיום המחצית הראשונה והקבוצה נכנסה קצת ללחץ. במחצית השניה בני יהודה סיכנה אותנו ורצינו לשמור על היתרון. אני בן אדם מאד אמוציונלי ולא כעסתי שלא קיבלתי את סרט הקפטן בזמן שיש לנו שני קפטנים ברורים, דוידוביץ' וקטן".

ליאור רפאלוב חוגג עם מוחמד גדיר ועידן ורד. &" (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
ליאור רפאלוב חוגג עם מוחמד גדיר ועידן ורד. &" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

רפאלוב התייחס גם לטענות של הקהל ולשריקות הבוז על החילופים של אלישע לוי: "באמצע השבוע נגד עכו הובלנו 0:2 והפסדנו 3:2. פחדנו שאותה הסיטואציה תחזור מול בני יהודה. היה חשוב לאלישע ולשחר שננצח ולא משנה עם מי. לא קרה כלום אם שיחקנו עשר דקות במערך הגנתי. היה חשוב מאוד לנצח אחרי התיקו בבאר שבע. הקהל רוצה לראות כדורגל טוב, אבל שריקות הבוז היו מיותרות לגמרי".

אלישע לוי (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי. רפאלוב: &"לא קרה כלום אם שיחקנו עשר דקות במערך הגנתי&" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

"רוב הקהל עודד אותנו כל המשחק ואף לאחריו. אסור לשכוח שעברנו טראומה בסוף שנה שעברה והקהל עדיין מושפע מזה. קטן הוא דמות דומיננטית בקבוצה ואני מתגעגע לקפטן, הוא מאוד חשוב למכבי חיפה". הוסיף הקפטן הזמני.

ליאור רפאלוב עם יניב קטן. &"מתגעגע אליו&" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ליאור רפאלוב עם יניב קטן. &"מתגעגע אליו&" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לגבי הקשר עם המאמן הלאומי, לואיס פרננדז, גילה רפאלוב: "מחמם את הלב שהוא מחזיק ממני ואפילו שלא פתחתי בהרכב חיפה הוא נתו לי את הצ'אנס ואמר לי שהמפתחות אצלי ושאני יעשה מה שאני יודע לעשות. גם עם יוסי (בניון) היו צפויים לנו משחקים קשים ובלעדיו יהיה לנו קשה מאוד. מאחל לנו עונה מוצלחת ושכולם יהיו בריאים