מאמן בני סכנין, סולובדן דראפיץ', ממשיך לעשות סדר בקבוצה. הבוקר (חמישי) זימן המאמן לשיחה בארבע עיניים את החלוץ, לירן כהן, והודיע לו שהוא ממשיך בקבוצה עד תום העונה והוא מאמין שהשחקן הוא בורג משמעותי בקבוצה. כהן, ששמו הוזכר כמועמד לעזוב, יצא שבע רצון מהשיחה.

"לירן כהן שחקן חשוב במערך שלנו, אנחנו נחבק אותו ואני בטוח שהוא ייתן מעצמו הרבה יותר", אמר דראפיץ'.

בתוך כך, תפנית בנושא נסטיה צ'ה שכבר קיבל הודעה שהוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה. צ'ה שצפוי לעבור ניתוח ולהיעדר בשבועיים הקרובים ואולי אף יותר, יישאר ככל הנראה עד תום העונה בקבוצה. בשיחה שקיים השחקן עם דראפיץ' הודיע האחרון לקשר שלמרות מה שקרה, הוא ימשיך בקבוצה. "אני בטוח שכל הנושא של צ'ה מאחורינו ואנחנו מחכים לו שיתאושש ויחזור לפעילות", אמר דראפיץ'.

פטי יא יא, שהוצע בימים האחרונים לבית"ר ירושלים וגם למכבי חיפה, ימשיך עד תום העונה. על כך אמר המאמן: "המטרה שלנו להישאר בליגה ועל כן אנחנו צריכים את כל השחקנים הטובים פה. המטרה היא לבחון עוד שני בלמים וכך לחזק את הקבוצה. אנחנו מודעים לעובדה שאנחנו צריכים נקודות, יש לנו משחק קשה מול מכבי פ"ת ולמדנו אותה השבוע. כל מה שנביא מול קבוצות כאלה יכול להיות בונוס".

לירן כהן עם פטי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
לירן כהן עם פטי באימון. נשארים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על השאלה האם "הניתוח" של סכנין יצליח בסופו של דבר והיא תישאר בליגה, אמר המאמן: "קשה לדעת, זה בדיוק כמו שרופא נכנס לניתוח מורכב ולא יודע מה התוצאות. אני בטוח שאני דוקטור טוב ואני מקווה שבסופו של דבר החולה יהיה חי".

אוהד קדוסי ששמו הוזכר כמועמד ירד מהפרק ובסכנין מחכים לתשובה מג'ונתן אסוס שבוחן הצעה נוספת מחו"ל. בשבוע הבא יגיעו מספר נבחנים להתרשמות.

סלובודאן דראפיץ´ באימון. (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
סלובודאן דראפיץ´ באימון. (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE