אחרי ההתעסקות עם ההחתמה של רוני לוי בקבוצה, בבית"ר מתחילים לחשוב רק על דבר אחד: הפועל ב"ש. המאמן הטרי רוני לוי החליט לקיים היום (רביעי) שני אימונים וייתכן כי השחקנים יצטרכו להתרגל לעובדה שפעם בשבוע יתקיים אימון כפול בבית וגן.

המאמן לומד להכיר את השחקנים שלו בעיקר דרך האימונים ועם חלקם אף ערך שיחות אישיות. לוי שיודע שהצטייר לא פעם כמאמן קשוח וקשה ובשיחה עם שחקני בית"ר אמר להם המאמן כי לא כל מה נשכתב עליו עד היום נכון במאת האחוזים: "אומרים שאני קשוח, שאני לא מחייך ושאני בן אדם קשה, אני לא רוצה שתתייחסו לדברים האלה, ברור שיש לי קווים אדומים אבל מי שיגלה רצינות ואכפתיות מהקבוצה יקבל את היחס שמגיע לו, מי שיהיה בסדר אני אהיה איתו יותר מבסדר".

בשיחות שקיים המאמן עם שחקנים בקבוצה המסר שהעביר להם היה חד וברור: "בית"ר איבדה את יכולת ההרתעה שלה וזה הדבר הראשון שצריך לעבוד עליו, יש פה שחקנים שרציתי לקחת לקבוצות שאימנתי, אני מאמין בחומר הקיים. עכשיו צריך להתעסק אך ורק בכדורגל ולעבוד קשה. אני בטוח שכולם מבינים באיזה מצב נמצאת בית"ר".

המאמן החדש עשוי לבצע מספר שינויים בהרכב שיפתח בשבת. עידן טל תורגל בשני האימונים האחרונים בכנף שמאל ולא בעמדת הקישור האחורי, סטיבן כהן תורגל במקומו של אבירם ברוכיאן בקישור ואם רוני לוי יחליט לשחק עם שני חלוצים הוא יבחר שניים מבין סמואל יבואה, עמית בן שושן וחן עזריאל, כשבקישור האחורי תורגלו ביחד קובי מויאל ומושיקו מישאלוף ושי חדד לסירוגין. 

בבית"ר מדברים על שינוי בעיקר באווירה בבית וגן, בתחושה של התחלה חדשה כמו בפתיחת עונה, אבל בלי תוצאות טובות האווירה הפסטורלית והחיובית במועדון תתחלף במהרה. "על השחקנים עכשיו האחריות להוציא את בית"ר לדרך החדשה, יש שני משחקים חשובים מול ב"ש וחיפה אחרי שני המשחקים האלה נדע האם פניה של בית"ר למעלה או למטה", אמר גורם במועדון.

רוני לוי. יפתח בהרכב שניצח בב"ש (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי באימון היום. עודד את שחקניו (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בנוגע לחיזוק, היו"ר קונרפיין יאפשר לרוני לוי להתחזק בשני שחקנים. המאמן מחפש בלם ושחקן קישור 50-50 ושמו של יא יא פטי עלה כמועמד אך לא בטוח שלבית"ר יש את הסכום הדרוש להשקיע בבלם. בלם נוסף אותו מנסים בבית"ר להביא לבית וגן הוא הסרבי ראדה נובקוביץ'.

אם לא יהיו תקלות של הרגע האחרון, חוזהו של רוני לוי יעבור היום ברשות לבקרת התקציבים.

רוני לוי: "אתם יכולים לתקן את הרושם" (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי ודוד אמסלם באימון בית&"ר, היום (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
רוני לוי, קובי מויאל, חן עזריאל, עידן טל (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי משוחח עם שחקניו באימון היום (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

סטיבן כהן. יפתח בהרכב בית"ר? (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
סטיבן כהן. תורגל במקום אבירם ברוכיאן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE