צחי מכלוף. ישחק בלאומית? (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
צחי מכלוף. ישחק בלאומית? (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

אירוע חריג התרחש היום (שני) באימון הצהריים של הפועל באר שבע. הקשר הצעיר צחי מכלוף התבקש להגיע אתמול לאימון של קבוצת הנוער עם עוד מספר שחקנים צעירים במטרה לשמור על כושר כיוון שאינו מקבל דקות בקבוצה הבוגרת.

מכלוף לא הגיע לאימון הקבוצה אמש על דעת עצמו והתבקש לתת היום הסברים למאמן הקבוצה גיא לוי ובנוסף להתאמן עם מאמן הכושר. הקשר בן ה-20 לא הסכים להתאמן וישב בצדי המגרש לאורך האימון כולו.

בסיום האימון נכנס מכלוף לחדרו של המאמן וביקש לעזוב את הפועל באר שבע. לוי אישר לקשר הצעיר שמבוקש במספר קבוצות מהליגה הלאומית להשתחרר בהשאלה עד תום העונה במטרה לקבל דקות משחק והוא צפוי לקבל גם את ברכת הדרך מהבעלים אלונה ברקת.

שחקנים בקבוצה סיפרו שמכלוף הצעיר מרגיש ממורמר בתקופה האחרונה על כך שאינו מקבל הזדמנויות בהרכב הקבוצה והוסיפו: "צחי הוא שחקן מאוד מוכשר אבל המאמן פשוט לא סופר אותו והוא לא מקבל את ההזדמנויות שמגיעות לו".  

מכלוף פתח העונה בשני משחקים בלבד במדי הפועל באר שבע כשאחד מהם היה בתבוסה הביתית 3:0 לקרית שמונה והשני מספר ימים קודם לכן בניצחון 0:1 על בני סכנין בגביע הטוטו.

החלוץ המקדוני אנגל נאצב, ממשיך להתאמן עם הקבוצה אך לא מפגין יכולת גבוהה ובקבוצה צפויים לשחררו. אם וכאשר ישוחרר באר שבע יכולה להחתים עוד שני זרים כיוון שכרגע מאיישים את סגל הקבוצה שלושה זרים בלבד (סוארס, גארידו וקיסו).

הקשר סיראז' נאסר שנמצא בכושר מצוין לאחרונה, קיבל זימון מחודש לנבחרת הצעירה שתקיים מחנה אימונים של יומיים באצטדיון רמת גן. המגן אופיר דוידזאדה, שחקן קבוע בנבחרת הצעירה, שוחרר מהמחנה בשל מתיחה.