שחקני הפועל ר&"ג. משחק אימון שלישי במחנה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אופיר חיים. סיכם את תנאיו בקבוצה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

כחלק מהניסיון של מאמן הפועל ר"ג, שלומה דורה, לבנות את הקבוצה בעידן שאחרי עזיבתו של הבעלים, ירון קוריס, נחת היום (חמישי) בארץ הקשר, שוטה קשייה, למבחנים.

קשייה, גיאורגי בן 26 ששיחק בעונה האחרונה בדינמו טביליסי, צפוי לערוך את אימון הבכורה שלו אחר-צהריים, אחרי שערך בדיקות רפואיות. במקרה שירשים את דורה, הוא עשוי לחתום בקבוצה ולחזק את מרכז השדה.

בנוגע לאיוש עמדות ההתקפה, נודע ל-ONE כי החלוץ הוותיק, אופיר חיים, שהיה מהראשונים לפתוח עם הקבוצה את האימונים לקראת העונה החדשה, סיכם את תנאיו בקבוצה ועשוי לחתום בקרוב.

שחקן חיזוק נוסף שעשוי להגיע הוא עידן סרור, הקשר, שעדיין חתום בהפועל ת"א, מתאמן עם ר"ג אך לא יחתום בקבוצה אלא לאחר שיגיע להבנות עם קבוצתו הקודמת.

נוסף על שניים אלו ישנם אליאס זאנה וטארק נאטור ממכבי נתניה, שמתאמנים בשורות הקבוצה בימים האחרונים, וקשר הפועל רעננה בעונה שעברה, תמיר פור, שהחל לא מכבר להיבחן בר"ג.

שלומי דורה. לא התרשם מהנבחן הצרפתי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בשבוע הבא תצא הפועל רמת גן למחנה האימונים באוסטריה בו תפגוש שלוש קבוצות שונות מטורקיה, אנגליה ורומניה, למשחקי אימון. נראה כי עד סוף השבוע הצוות המקצועי בראשותו של שלומי דורה יגבשו את רשימת הסגל שייצא למחנה האימונים.