ערן לוי. מתחיל דרך חדשה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. מתחיל דרך חדשה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הקשר/חלוץ ערן לוי הגיע הבוקר (שלישי) למשרדי הפועל ב"ש כדי לעבור את הבדיקות הרפואיות בקבוצה ולחתום באופן רשמי על חוזה לעונה וחצי במועדון מבירת הנגבכפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

אם יעבור את הבדיקות הרפואיות בהצלחה, הוא צפוי להגיע לאימון הערב של הקבוצה ולהתאמן לראשונה עם חבריו החדשים.

הקבוצה מבירת הנגב תהיה התחנה השמינית בקריירה של לוי בן ה-25, כשקדמו לה מכבי חיפה, מכבי ת"א, מכבי נתניה, עירוני קרית שמונה, הפועל עכו, הפועל חיפה והפועל אשקלון, שממנה שוחרר רק לפני כשבועיים.

הפועל חיפה, שנראתה כמועמדת העיקרית לקלוט את לוי לשורותיה, ויתרה בסופו של דבר וכך הוא חתם בקבוצתו של ניר קלינגר, שם הוא ינסה להמשיך ולהפגין את יכולתו הגבוהה כדי לסייע לקבוצה להתברג בפלייאוף העליון.

החתימה של ערן לוי תבוא על חשבונו של החלוץ הפורטוגלי ברנרדו ואשקונסלוש, שאמנם נחת הבוקר בישראל יחד עם שאר הזרים של הקבוצה, אך צפוי לקבל את טופס השחרור שלו כדי לחתום בפאפוס הקפריסאית, בה כבר סיכם את תנאיו בשבוע שעבר.

ואשקונסלוש. יקבל שחרור (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ואשקונסלוש. יקבל שחרור (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, בקבוצה ממתינים להצעה רשמית של ויסלה קראקוב הפולנית במטרה לצרף לשורותיה את קפטן הקבוצה מאור מליקסון. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, הקבוצה הפולנית תציע לבאר שבע כ-600,000 יורו ולקשר חוזה לשלוש שנים וחצי. סוכנו דודו דהאן צפוי להיפגש עם הבעלים אלונה ברקת כשהיא תחזור מחופשה בחו"ל על מנת לסגור את פרטי העסקה.