למרות שלא הצליחה לנצח בבית לראשונה מזה תשעה חודשים וחצי, הפועל באר שבע שאבה עידוד מה-0:0 אמש (שבת) מול מכבי פ"ת במחזור ה-12 של ליגת העל. בקבוצה מבירת הנגב הביעו אופטימיות זהירה לגבי המשך הדרך, אך יודעים שעליהם לשפר משמעותית את היכולת במשחקים הקרובים על מנת לשרוד בליגת העל.

החלוץ דובב גבאי התייחס למשחק מול האקסית ממלאבס ואמר: "אפשר לחלק לשניים את ההרגשה שלי מהתוצאה. מצד אחד אני מאוכזב שלא לקחנו שלוש נקודות אבל גם הנקודה הזו יכולה להוציא אותנו לדרך חדשה".

"אין לי תשובה לשאלה מדוע המשחק הזה לא התעלה לרמה גבוהה. אני רק מקווה שנוכל להרים את הראש אחרי תקופה ארוכה ובשבוע הבא נקווה להמשיך ולהשתפר כי אני מאמין שהקבוצה הזאת יכולה להישאר בליגה".

גבאי חזר להרכב הפותח של הקבוצה לראשונה מזה חצי שנה במהלכה גם עבר ניתוח בשרירי הבטן. בהתייחס לכך הוא אמר: "אמנם חזרתי להרכב אחרי תקופה ארוכה אבל ההרגשה שלי היתה יכולה להיות הרבה יותר טובה. היכולת שלי רחוקה מזו שאני מצפה מעצמי ואני חייב להתעורר ומהר".

הקפטן אביתר אילוז שסובב את הברך והוחלף בתחילת המשחק, סובל ממתיחה ויחמיץ את אימוני הקבוצה בימים הקרובים. בקבוצה מקווים שפציעתו של הקפטן, שיעבור בדיקה נוספת במטרה לאמוד את חומרת הפציעה, אינה חמורה והוא יהיה כשיר למשחקים הקרובים.

שחקני ב"ש מקווים לצאת לדך חדשה (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ב"ש מקווים לצאת לדך חדשה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

לקראת הדרבי הדרומי בשבת מול מ.ס. אשדוד החליט המאמן גיא לוי לא להעניק לשחקנים יום מנוחה והשחקנים ישובו מיד למסלול אימונים רגיל. מעמדו בקבוצה של הקשר אמג'ד סולימאן שלא התלבש אמש מסיבות מקצועיות בפעם השלישית ברציפות, התערער משמעותית.