צמד הסקאוטים של לברקוזן הגרמנית, שצפו באיתי שכטר במשחק הגביע מול בית"ר ירושלים ביום שלישי האחרון, התרשמו גם מאביחי ידין ויצפו בשניים במשחק העונה שייערך בין האדומים לירוקים מחיפה ב-26.4 בקרית אליעזר. אגב, גם נציג ליל שהגיע למשחק האחרון כדי להתרשם מדגלאס דה סילבה, התרשם מאביחי ידין.

בצד המקצועי, לאחר שאתמול נהנו מיום חופש אחרי ההעפלה לחצי גמר הגביע, שחקני הפועל חזרו אחר הצהריים לאימונים. גילי ורמוט, שסובל מכאבים בעקבות מכה יבשה חזקה שספג במשחק מול בית"ר, לא התאמן וצפוי לחזור לאימונים מחר.

איתי שכטר הוריד עומס וערך ריצה קלה בלבד, כמו גם דדי בן דיין. מהראן ללה וזוראב מנטשאשווילי ערכו אימון מלא ובאימון המסכם לקראת ההתמודדות מול בני יהודה בשבת, יתורגל ההרכב למשחק.

זלצר מצטרף למחלקת הנוער: "אשתדל לתרום מניסיוני"
זאב זלצר מצטרף למחלקת הנוער של הפועל ת"א כמנהל המקצועי ויחליף בתפקיד את אלי חייט החל מהעונה הבאה.

זלצר, שאימן שנים רבות בנבחרות הצעירות, נחשב למגלה כישרונות וקידם שחקנים צעירים רבים תחת שרביטו בנבחרות. לזלצר עבר עשיר הן כשחקן והן כמאמן והוא צפוי להצעיד את מחלקת הנוער האדומה להישגים בעונות הקרובות.

גלעד קצב עם סקאוטים. כבר חושב על התחנה הבאה של שגיב כהן (רועי גלדס (צילום: מערכת ONE)
הסקאוטים של לברקוזן עם גלעד קצב (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

מהנהלת הפועל ת"א נמסר: "אנו מודים לאלי חייט על תרומתו למחלקת הנוער, בשנה בה כיהן כמנהל המקצועי, במהלכה הזרים דם חדש למערכת והוסיף שחקנים מוכשרים שיהוו את דור העתיד של המועדון. לאלי ולמחלקה נותרו עוד אתגרים עד סיום העונה וכולנו מקווים לסיים בטעם טוב. ברגע שנקרתה בעינינו ההזדמנות להביא מאמן מוכשר בעל שם, כמו זאביק זלצר, ניצלנו את ההזדמנות לרתום את כישוריו לטובת המועדון ועתידו".

זלצר אמר לאתר הרשמי של המועדון לאחר הסיכום: "אני שמח מאוד להצטרף למועדון גדול ומפואר כהפועל ת"א, אשתדל לתרום מניסיוני ויכולותיי לקדם את המחלקה ולגדל את דור העתיד של הפועל ת"א".

1,500 הכרטיסים שהוקצו לאוהדי הפועל ת"א למשחק העונה בקרית אליעזר ב-26.4, יוצאו למכירה היום (שישי) בשעה 10:00 בקופות בלומפילד בלבד.

זאביק זלצר (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
זאביק זלצר (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בניגוד למשחקים אחרים, לא תתקיים מכירה באתר האינטרנט או במשרד הכרטיסים "לאן". אוהדי הפועל ת"א ישבו בשערים 6-8, ומחיר כרטיס צפוי לעמוד על 85 שקלים. מדובר במחיר אחיד לכל הכרטיסים לשערים אלה.

בתוך כך, כרטיס לשער 8 למשחק מול בני יהודה בשבת (19:30) יעלה 30 ש"ח, במבצע שנמשך בשני משחקי הבית האחרונים וצבע את בלומפילד באדום. גם אוהדי בני יהודה יהנו מההוזלה וכרטיס לשער 10-11 יימכר במחיר דומה.

דה סילבה על הכוונת של פנאתינאיקוס
אלופת יוון, פנאתנאייקוס, מתחילה בהכנות לעונה הבאה ומחפשת בלם, כאשר שמו של דגלאס דה סילבה מהפועל ת"א עלה כמועמד להגיע למועדון הפאר.

דה סילבה (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
דגלאס דה סילבה. מבוקש גם ביוון (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

“שמו של דה סילבה עלה כבר בחודש ינואר האחרון", סיפרו אתמול (חמישי) עיתונאים מיוון ל-ONE, “במהלך פגרת החורף היה ידוע לנו שהשם שלו עלה בשורות הקבוצה, אך משלא הבשיל העניין לכדי הגעתו לכאן, לא מן הנמנע שבמהלך הקיץ ינסו להביא אותו ליוון".

"על פי מה שאני יודע להגיד, העדיפות הראשונה והשם החם כרגע בשורות פנאתנאייקוס הוא בלם נבחרת דנמרק, פר קרולדרופ שמשחק בפיורנטינה, ובטח אם הוא יעשה הופעה טובה עם נבחרתו במונדיאל בדרום אפריקה בקיץ", הוסיף.

זה יקרב אותו עוד יותר לכאן, אבל כמו שאמרתי גם השם של דה סילבה עלה בקרב ראשי המועדון והצוות המקצועי", סיכם העיתונאי היווני.

אלכסנדר קוניק, הסוכן של דה סילבה (האמצעי) ומימינו ז´אן לוק בייז´יי (צילום: מערכת ONE)
אלכסנדר קוניק, הסוכן של דה סילבה (האמצעי) ומימינו ז´אן לוק בייז´יין, המנהל הספורטיבי של ליל, שבא לראות את דה סילבה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

שמו של דה סילבה עלה בימים האחרונים על פנקסיהם של סקאוטים רבים באירופה, ומספר קבוצות אף שלחו נציגים כדי להתרשם השבוע מקרוב מהיכולות של בלם הפועל ת"א, בניצחון 0:2 על בית"ר ירושלים ברבע-הגמר הגביע.

אחד הנציגים שהביעו עניין רב בבלם היה המנהל הספורטיבי של ליל הצרפתית, ז'אן לוק בייז'ין, שאמר כי יש לו הרבה איכויות, ספרינט מדהים, הוא נוגח טוב, מוסר ויודע לכבוש. גם ולנסיין הצרפתית מעוניינת בבלם.