לואיס פרננדז וברק יצחקי באימון מכבי ת"א (צילום: מערכת ONE)
לואיס פרננדז וברק יצחקי באימון מכבי ת"א | צילום: מערכת ONE

מאמן הנבחרת הלאומית לואיס פרננדז הגיע היום (רביעי) לאימון מכבי ת"א, אך עזב את קרית שלום עוד לפני שהאימון החל.

המאמן הלאומי שוחח עוד לפני האימון עם המאמן מוטי איווניר ועם השחקנים גל אלברמן, מאור בוזגלו וברק יצחקי ולאחר מכן עזב את מתחם האימונים לעיסוקיו האחרים.

יצחקי, אגב, נמצא עדיין בשלבי ההחלמה מהפציעה ומן הסתם לא מוזמן לנבחרת אך זו לא הפעם הראשונה שהמאמן הלאומי הצרפתי מתעניין בשלומו ובקצב ההחלמה מה שכנראה מרמז על הבאות.

בתוך כך במכבי ת"א ערכו אימון הכנה נוסף לקראת המשחק מול הפועל ב"ש ביום שבת כשאיווניר החל לנסות בתרגוליו לבחון את ה-11 שיפתחו בשבת כשנכון לעכשיו נראה שאיווניר יערוך כמה שינויים.

סאבו פביצ'ביץ' יחזור לעמדת הבלם במקומו של קלמי סבן ויפתח לצידו של ריף פרץ שימשיך לקבל קרדיט. זיו ודור מלול תורגלו כמגינים. סידיבה שלא התאמן יוחלף על יד גל אלברמן כשמושיקו לוגסי תורגל לצידו של שרן ייני.

החלק ההתקפי צפוי להישאר זהה לזה שהיה בשבת האחרונה כשבוזגלו ועטר ישחקו בחוד וכל זה נכון להיום, שלושה ימים לפני המשחק. מהאימון נעדרו שחקני הנוער וביניהם דור מיכה ששיחק היום עם נבחרת הנוער.

בשבת תפגוש קבוצת הנוער של מכבי את מכבי חיפה למשחק חשוב בדרך לתואר האליפות ויהיה מענין לעקוב אחרי השחקנים שאיווניר הסכים להשאיר למאמן הנוער עמיר תורג'מן.

עטר ובוזגלו באימון. (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו ואלירן עטר. ימשיכו בחוד (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE