האנדורים מול גלבאן. עיכוב בתוכניות (דנה בהט) (צילום: מערכת ONE)
האנדורים מול גלבאן. עיכוב בתוכניות (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

ה-0:2 מהמשחק הראשון מול סנט ג'וליה בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית אמור להספיק לבני יהודה במשחק הגומלין מחר (חמישי) בבלומפילד. אבל הכתומים רוצים ניצחון נוסף שייתן להם ביטחון לקראת השלב הבא, בו תפגוש את הלסינגבורג השבדית.

הערב תערוך בני יהודה את האימון המסכם לפני המשחק. לעומתה, האנדורים לא יקיימו אימון מסכם ולא ישתתפו במסיבת העיתונאים לקראת המפגש, זאת בעקבות עיכוב בן שלוש שעות בטיסה של סנט ג'וליה לישראל.

בני יהודה תישאר צמודה ללוח הזמנים ובסיום האימון (אזור השעה 19:30), תיערך מסיבת עיתונאים שתתמקד במשחק וביריבה בשלב הבא, הלסינגבורג השבדית. מסיבת העיתונאים תועבר בשידור ישיר בערוץ ONE, ערוץ 50 וכן בערוץ 514 ב-HD בהוט.

החלוץ עומרי רון ממשיך להתאמן עם הקבוצה והכתומים שוקלים בכובד ראש את צירופו למועדון. רון הוא היחיד שממשיך להיבחן, זאת בניגוד למספר שחקנים ששוחררו לפני מחנה האימונים ולא שבו לאחריו. 

בגזרת השוערים, השוער מייק חן גם הוא ממשיך להתאמן בקבוצה. חן הגיע להיבחן למשך עשרה ימים ובסיומם מאמן השוערים, יעקב אסייג, יחליט על צירופו או שיחרורו. כפי שזה נראה כעת, חן צפוי להיות השוער השני של המועדון הכתום.

מייק חן. ככל הנראה יהיה השוער השני בבני יהודה (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
מייק חן. ככל הנראה יהיה השוער השני בבני יהודה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

לגבי צירופם של שחקנים נוספים, נראה שבקבוצה לוחצים על צירופו של הבלם גל כהן. תהליך המעבר של הבלם לקבוצה תקוע מעט, בגלל מצבה של הפועל פתח תקווה, אך נראה שבמועדון הכתום שומרים על אופטימיות ומעברו ייעשה בשבוע הקרוב.

טיסתה של סנט ג'וליה התעכבה
קבוצת סנט ג'וליה, שהייתה אמורה לנחות בארץ בשעה 15:00, לא המריאה בגלל איחור מטוס אל-על, שלא הגיע בזמן המשוער לברצלונה בשל תקלה טכנית. בשל כך התעכבו השחקנים כשמונה שעות בשדה"ת בברצלונה וינחתו בישראל רק בשעה 21:30. מנתב"ג יגיעו השחקנים ישירות לבלומפילד, יערכו אימון שחרור קליל, ואז יסעו למלון.