איציק עובדיה. שוחח עם אנשי ר"ג (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
איציק עובדיה. שוחח עם אנשי ר"ג (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הפועל רמת גן החלה הבוקר (שלישי) במרתון שיחות עם מאמנים שמועמדים לאימון הקבוצה בתקווה למצוא מאמן בימים הקרובים עוד לפני המשחק ביום שבת מול הפועל עכו.

הראשונים שקיבלו פניה היו איציק עובדיה וירון הוכנבוים. השיחות עצמם הוגדרו כגישושים, כשכל מאמן סיפר את ה"אני מאמין" שלו וטרם סוכמו תנאים. ראשי המועדון ימשיכו גם בשיחות עם מועמדים נוספים, לפני שיקבלו החלטה עם מי להכנס למשא ומתן רציני.

אמש גיבשו ראשי הקבוצה עם הבעלים ניר ארקין את רשימת המועמדים הסופיים. מלבד עובדיה והוכנבוים, בין השמות ברשימה ניתן למצוא את מאמנה המתפטר של בית"ר ירושלים, אורי מלמיליאן, כשגם עופר פביאן ויהודה זגורי עשויים לקבל שיחה.

גורם ברמת גן הבהיר ל-ONE: "גיבשנו את הרשימה ואנחנו לא ממהרים לשום מקום. אנחנו מאוד רוצים למנות מאמן, אבל זה יהיה רק אחרי שנעשה חושבים טוב טוב ונשמע את הצד השני לפני שנחליט מי מתאים".

בתוך כך, בקבוצה חושבים במקביל על חיזוק הסגל. ל-ONE נודע כי גורמים בקבוצה החלו לגשש אצל קשר בני סכנין ששוחרר, נסטיה צ'ה. נכון להיום מדובר בסכומים מאוד גבוהים שיידרשו מהקבוצה כדי להנחיתו בווינטר וברמת גן ימתינו להחתמה של המאמן לפני כן כדי לראות אם המאמן יהיה מעוניין בקשר.

אקס נוסף של בני סכנין, יניב לוזון, שקיבל שחרור אמש, נכלל ברשימת המועמדים לחיזוק הקבוצה ופניה אליו כבר נעשתה, כפי שפורסם ב-ONE. במועדון הבהירו כי עד שימונה מאמן, לא תהיה החתמה נוספת של שחקנים.

"אנחנו צריכים מאמן שיעמיד את כולנו במקום ויגרום לנו לטרוף את הדשא", אמרו שחקנים בקבוצה, שבינתיים ממתאמנים תחת המאמן הזמני, איציק ברוך ועוזרו, מאמן השוערים, יום טוב טליאס. אגב, לא מן הנמנע שברוך יעמוד על הקווים גם במשחק בשבת מול הפועל עכו ואף ייתכן שבסוף תהליך השיחות עם המועמדים יחליטו ברמת גן להשאיר את ברוך כמאמן עד תום העונה.