יובאנוביץ´. מחירו עומד על מיליון יורו (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
יובאנוביץ´. מחירו עומד על מיליון יורו (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

הפועל תל אביב פנתה היום (רביעי) רשמית לפרטיזן בלגרד בבקשה להעביר את הבלם, מארקו יובאנוביץ', שעל מועמדתו פורסם לראשונה ב-ONE, בהשאלה עד לתום העונה.

בשורות האלופה מעוניינים מאוד לראות את הבלם נוחת בארץ כדי להצטרף לקבוצה ולמלא את החלל החסר שהותיר דגלאס דה סילבה שעזב לרד בול זלצבורג האוסטרית.

האדומים פנו אל הסרבים וביקשו לשאול את השחקן, עם אופצייה לרכישת כרטיס השחקן שלו בסיום העונה, זאת בכפוף לתפקודו כמובן. האדומים מודעים למחיר הגבוה של הסרבי שמוערך בלמעלה ממיליון יורו, ולכן הם מעוניינים להשאילו בשלב ראשון.

ידין בספק לעכו ביום שני
קשר האדומים, אביחי ידין, בספק למשחק מול הפועל עכו ביום שני. הקשר ספג מתיחה בשריר הארבע ראשי בניצחון של הפועל על אשקלון ועורך אימוני ריצה בלבד. ידין אמנם מרגיש טוב יותר ומעוניין לחזור לאימונים מלאים, כאשר גם בצוות המקצועי רוצים לשתפו מול עכו, אולם בצוות הרפואי מעדיפים שלא להסתכן בפציעה חוזרת, שכן מתיחה מהסוג שספג ידין משקרת לעיתים, ועל אף שהשחקן מרגיש טוב יותר, אין זה מבטיח שהוא החלים לחלוטין.

הפועל ת"א זכתה להכרה באירופה כבר לאחר המסע האירופי המפורסם בו הגיעה עד לרבע גמר גביע אופ"א, כאשר לאחר הקמפיין בליגת האלופות, המוניטין של האדומים באירופה המשיך לגדול, ולראייה ההתעניינות מצד קבוצות אירופיות בשחקנים רבים של הקבוצה.

מה שממחיש עוד יותר את ההתעניינות בעולם בהפועל ת"א היא ההגעה של צוות צילום מטעם ארגון פיפ"א שהגיע הבוקר (רביעי) למתחם חודורוב בכדי לצלם כתבת פרופיל על המועדון האדום.

צוות הצילום של פיפ&"א (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
צוות הצילום של פיפ&"א (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

מדובר בצוות שמצלם כתבות פרופיל על מועדונים נבחרים ברחבי העולם, ונחת בישראל בכדי ללוות את הפועל ת"א עד למשחק מול הפועל עכו ביום שני ולצלם את שחקני הקבוצה לתוכנית טלוויזיה מיוחדת של פיפ"א בנושא. הצוות ערך ראיונות עם מספר משחקני הפועל ביניהם בן סהר, ערן זהבי ואיתי שכטר, שהצעה שהוגשה עבורו מקבוצת קייבו האיטלקית נדחתה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

אביחי ידין ומהראן לאלא (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
אביחי ידין ומהראן לאלא (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

המגן הימני, דני בונדר, שהיה אמור להמריא לגרוזני הצ'צ'נית בכדי להתרשם מהעיר והמועדון, נשאר בינתיים בישראל בעקבות עיצומים בנמל התעופה בטורקיה, דרכה הוא היה אמור לעבור בדרך לרוסיה. נציגי קבוצת טרק גרוזני, ינסו לארגן לבונדר טיסה לרוסיה בשבוע הבא בכפוף לאישורה של הפועל ת"א.

טוטו תמוז, ויקטור מרעי ודני בונדר (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
טוטו תמוז, ויקטור מרעי ודני בונדר (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

את האימונים האחרונים מעביר עוזר המאמן, יוסי אבוקסיס, מאחר ואלי גוטמן סובל מכאבי גב, אולם המאמן אמור לחזור ולהדריך את חניכיו ביום שישי לאחר יום מנוחה ממנו יהנו האדומים.