בהפועל עכו משפשפים היטב את העיניים הבוקר ויכולים לגזור ולשמור את טבלת ליגת העל. הקבוצה הצנועה של עכו לא בכל יום מוצאת את עצמה במקום השלישי בטבלה לפני קבוצות גדולות כמו מכבי חיפה ומכבי ת"א, אותה הביסו אמש 0:3.

עם תקציב מינימום, היו"ר ציון ויצמן והמאמן אלי כהן מלמדים איך אפשר לבנות קבוצה טובה עם ישראלים מוכשרים כמו עבד מרג'ואן, יובל שבתאי, רועי לוי סינטאהיו סלליך וניסו קפילוטו, לצד שחקנים וותיקים וזרים איכותים כמו השוער דודו גורש, אלירן דנין, גבע ברקאי, ניקולס פלצ'וק ובעיקר אלכסנדר דוידוב שהפך לבעל בית אמיתי במרכז השדה.

מול הצהובים של איווניר הצליח ניסו קפילוטו לכבוש את השער הראשון שסלל את הדרך לניצחון הגדול. קפילוטו שחקן מושאל ממכבי ת"א אמר: "יש לנו קבוצה צנועה שהסוד שלה זה הביחד. אנחנו רוצים להתברג הכי גבוה שניתן כאשר המטרה הברורה שלנו היא להשיג את מקום בפלייאוף העליון".

על השאלה האם במשחק מול קבוצת נעוריו היתה לו יותר מוטיבציה אמר: "ברור שמול מכבי שזה קבוצה שגדלתי בה המוטיבציה גדולה יותר. אני לא כועס על מכבי שהחליטה לוותר עלי בתחילת העונה אבל אני בטוח שנתתי לה חומר למחשבה".

"אין לי ספק שאני יכול להשתלב במכבי. כרגע אני בעכו ונתון להצלחת הקבוצה שלי. מול מכבי קופחנו בתוצאה כי יכולנו להבקיע עוד שערים. עכשיו הראש שלנו כבר במשחק מול מכבי חיפה".

ניסו קפילוטו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניסו קפילוטו. לא כועס על האקסית (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מי שזכה במשחק למחמאות על יכולתו הוא הבלם הוותיק גבע ברקאי שחיסל את אלירן עטר. ברקאי שיחק בצורה מצויינת והיה אחד ממהגורמים לכך שעכו לא ספגה.