מי יעצור את עירוני קרית שמונה? החבורה הלוחמת של רן בן שמעון מטפסת שלב אחר שלב ואחרי ה-0:1 בשכונת התקווה על בני יהודה כבר ממקומת במקום השני בליגת העל. מאז המחזור השני (3:1 לנתניה) ק"ש לא הפסידה כשבדרך רשמה ניצחונות על רמה"ש, מכבי ת"א, מכבי חיפה, הפועל ב"ש וכעת, על הקבוצה של יוסי אבוקסיס.

ק"ש עלתה עם הרכב טלאים מול הזהובים לאחר ששלושה שחקני הרכב (איתן טיבי, בראיין גרזיץ' ושלומי אזולאי) לא שיחקו בשל פציעה. למרות זאת הציגו חניכיו של בן שמעון משחק לחימה חסר פשרות וחזרו צפונה עם ניצחון קטן אך מאוד מתוק אחריו חגגו בחדר ההלבשה בשכונה וזכו למילים חמות מהמאמן.

מי שכבש את השער לזכות הצפוניים הוא הבלם שיר צדק שלקח את ההזדמנות שניתנה לו לאחר פציעתו של איתן טיבי בשתי ידיים והשיב למאמנו במשחק יוצא מהכלל ושער ניצחון. הבלם הצעיר שהשלים שבוע חלומי לאחר שהתחתן עם בחירת ליבו, ציין: "אני שמח מהשער ובעיקר מהניצחון. היה משחק מאוד קשה במגרש לא פשוט מול קבוצה טובה ואני שמח שעשינו את זה".

שחקן נוסף שתפס מקום בהרכב על חשבון פצוע והיה מהבולטים הוא הקשר עדי אלישע. "למרות שהגענו למשחק עם שחקנים פצועים שחסרו לנו הוכחנו שאנחנו טובים כקבוצה. שיחקנו אחד בשביל השני ועשינו ניצחון חשוב במגרש קשה מאוד". אלישע לא הסתנוור מהתקופה הטובה וציין כי האליפות עוד רחוקה מבחינתם: "אנחנו לא חושבים ולא מדברים על אליפות גם לא בצחוק, זה מאוד רחוק מאיתנו". לקראת המפגש בשבת מול בית"ר ירושלים אמר: "הם נראים טוב מאוד בתקופה האחרונה. כמו בכל משחק נרצה לנצח".

מבשל שער הניצחון אדריאן רוצ'ט הנמיך ציפיות ואמר בסיום: "המטרה שלנו להתקדם ממשחק למשחק ולשאוף למעלה. המיקום לא חשוב בשלב הזה אלא לנצח משחקים ולהתקדם, אם נמשיך ביכולת הזו? יהיה טוב".

אבוחצירא, צדק ואלישע. הבלם ימשיך לקבל קרדיט (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אבוחצירא, צדק ואלישע. מי יעצור אותם? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מבחינה אישית מציג הקשר שיפור ניכר ביכולתו בשבועות האחרונים לאחר שלא פתח טוב את העונה. רוצ'ט הסביר: "במשחקים האחרונים אני מרגיש טוב יותר גם גופנית וגם מנטאלית, יש עוד מה לשפר על מנת שאחזור ליכולת שלי מהעונה שעברה". לקראת הפגש מול בית"ר אמר: "ניצחנו עם הרבה נחישות מלחמה ואופי, אין משחקים קלים בליגה הזו וכך יהיה גם מול בית"ר. נחזור הביתה ונקווה לנצח שם אחרי הרבה זמן שלא עשינו את זה".

עדי אלישע מעל איציק עזוז (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עדי אלישע מעל איציק עזוז (שי לוי) | צילום: מערכת ONE