אושרי גיטא. ידרים לאשקלון? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אושרי גיטא. ידרים לאשקלון? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל אשקלון ממשיכה בנסיונות להתחזק לקראת המשך המאבקים על ההישארות בליגת העל ולאחר שצירפה לשורותיה את החלוצים איליה יבוריאן וסרג' איילי והבלם הסלובני, סואד פילקוביץ', פתחו בקבוצה הדרומית במגעים לצירופו של חלוץ הפועל עכו, אושרי גיטא.

באשקלון מעוניינים לחזק עוד יותר את החלק ההתקפי של הקבוצה, כששינוי חיובי מאוד חל עם צירופם של איילי ויבוריאן, ואילו גיטא הינו אופציה טובה מאוד עבור גיא עזורי על מנת ליצור חוליית חוד מאיימת.

באשקלון מעוניינים גם במגן הימני של הפועל ת"א, עומרי קנדה, ופניה לאדומים בוצעה כבר על ידי הבעלים פרוספר אזגי, שנענה בינתיים בשלילה עד אשר ימצאו בשורות הדאבליסטית מחליף לקנדה ואז יוכלו לשחרר אותו.

באשקלון ממשיכים להיבחן שני קשרים אחוריים יהודיים, פדריקו מוצ'יולסקי מארגנטינה ודורון דראי, אשר שיחק בליגת המכללות האמריקנית ובליגת ה-MLS. השניים שותפו במשחק מול קבוצת הנוער שהסתיים בניצחון 0:3 והם ימשיכו להיבחן עוד מספר ימים בקבוצה.

בהנהלת הקבוצה ישנה שביעות רצון מקצב מכירת הכרטיסים למשחק מול הפועל חיפה בשבת הקרובה (19:00). אזגי יצא בסוג של מחווה לאוהדים כשהוזיל את מחירי הכרטיסים וקבע מחיר אחיד של 40 שקלים לכל הגילאים ובנוסף מחולקים בבתי הספר השונים בעיר כ-2,000  כרטיסים לילדים, שיתבקשו להגיע בחולצות כחולות או לבנות. באשקלון מצפים לקהל רב מן הרגיל שיגיע לאיצטדיון במשחק מול היריבה מהכרמל.